Ranking ofert na kartę – czerwiec 2018

Czerwcowy ranking najlepszych ofert na kartę to sporo niespodzianek, jak i ugruntowane pozycje największych operatorów. Rozwiązania optymalne, zapewniające najwięcej możliwości za przystępną cenę.

1. MOBILE VIKINGS – hit miesięcznego zestawienia

Jedna z ciekawszych obecnie propozycji pre-paidowych. Za 25 zł klient zyskuje niczym nieograniczone rozmowy do wszystkich operatorów oraz na numery stacjonarne. Ponadto, pakiet obejmuje brak limitów w wysyłaniu wiadomości tekstowych oraz mmsów, jak i 15 GB internetu – w zupełności wystarczającego do codziennego surfowania w sieci. Mobile Vikings nie pobiera opłat za użytkowanie Messengera i Facebook’a, co szczególnie podoba się młodym odbiorcom.

Opcja zasługuje na uznanie ze względu na możliwość kumulacji niewykorzystanego transferu danych – w nieskończoność! Aby zebrane środki nie przepadły, należy jednak systematycznie doładowywać konto, zapobiegając jego zablokowaniu. Niekwestionowaną wadą jest brak roamingu na terenie Unii Europejskiej, z którego operator wycofał się w połowie czerwca.

2. A2mobile, czyli wiele za niewiele

A2mobile na kartę jest opcją, która coraz częściej pojawia się w różnorodnych rankingach. Stanowi rozwiązanie o szerokich możliwościach, jak i niewielkiej opłacie miesięcznej 25 zł. Pakiet SUTY to nic innego, jak brak limitu na wszystkie połączenia krajowe i zagraniczne ( w ramach roamingu UE) oraz 100 darmowych minut na numery stacjonarne. Decydując się na tą opcję, odbiorca zyskuje także niczym nieograniczone smsy i mmsy do wszystkich i 10 GB internetu, po wyczerpaniu którego można dalej swobodnie surfować w sieci, z mniejszą prędkością 64 kb/s.

Rozwiązanie wyróżnia się możliwością dobrania aż trzech pakietów dodatkowych, co poszerza usługi operatora i stwarza ofertę elastyczną, w zależności od potrzeb. Co więcej, każdorazowe doładowanie konta dowolną kwotą, przedłuża jego ważność na 12 miesięcy.

3. PLUSH po raz kolejny

Oferta PLUSH 10 GB to opcja często wybierana w ostatnim czasie. Pakiet za cenę 25 zł obejmuje brak ograniczeń przy wykonywaniu rozmów głosowych do wszystkich sieci komórkowych i na numery stacjonarne oraz nielimitowane smsy i mmsy do wszystkich. Operator skupia się także na obecności internetu w wysokości 10 GB, co w zupełności wystarczy do codziennego surfowania po sieci. Pomysł ekonomiczny, wygodny a przede wszystkim rozbudowany, nie zawiera jednak roamingu do krajów Unii Europejskiej, co zdecydowanie działa na jego niekorzyść.

Co więcej PLUSH pozwala również na dokupienie innych pakietów, umożliwiających np. korzystanie z serwisu YouTube (2,5 GB dodatkowo) za jedyne 5 zł miesięcznie. Ponadto każdorazowe doładowanie przedłuża ważność konta o kolejne 365 dni. Operator nagradza wiernych klientów, którzy zakupują doładowania w kwocie 100 zł lub wyższej, oferując im bonusy w postaci dodatkowych środków na koncie.

4. HEYAH, czyli czerwona łapka w górę!

Także popularna wśród młodzieży Heyah, swoją ofertą wywalczyła miejsce w obecnym rankingu. 25 złotych miesięcznie to brak jakichkolwiek ograniczeń w wykonywaniu połączeń wychodzących do wszystkich sieci komórkowych, jak i na numery stacjonarne w kraju i roamingu Unii Europejskiej.

Ponadto w pakiecie otrzymuje się darmowe, nielimitowane smsy i mmsy oraz 10 GB internetu. Oferta mocno rozbudowana, skierowana do najbardziej wymagających. Atutem propozycji od Heyah jest możliwość wyboru spośród kilku usług dodatkowych, jak i połączenie obecnego pakietu, z innymi, jednorazowymi rozwiązaniami. To jeszcze więcej pomysłów na pozostawanie w kontakcie ze wszystkimi.

5. Oferta Red Bull Mobile, czyli czerwony byk podbija polski rynek

Międzynarodowy operator, znany z napoi energetycznych wciąż modyfikuje swoje usługi, dzięki którym podbija serca użytkowników w wielu krajach. Oferta Red Bull Energy na kartę 13 GB stanowi koncepcję wartą uwagi. Za 30 zł miesięcznie klient czerwonego byka uzyskuje całkowicie darmowe połączenia głosowe do wszystkich, w tym również na telefony stacjonarne.

Podobnie jest z smsami i mmsami, które można wysyłać do woli. Ponadto, w ofercie Red Bull Mobile znajduje się pakiet 13 GB internetu, dający sposobność wygodnego surfowania po sieci. Dodatkowo za doładowanie 30 zł, na koncie klienta pojawia się 10 GB bonusu.

Propozycja niezwykle wygodna i elastyczna, która niewiele kosztuje. z pewnością to konkurencja, która nie daje za wygraną. Oferta Red Bull Mobile deklasuje innych operatorów, oferując wiele możliwości w przystępnej dla każdego cenie.