Ranking ofert abonamentowych – październik 2018

W naszym październikowym zestawieniu nie będzie zbyt wielu zmian względem miesiąca poprzedniego. Bardzo szeroko reklamuje się obecnie Plus gdzie otrzymujemy od 6 do 9 miesięcy abonamentu za darmo. Wśród ofert bez telefonu dalej nic może przebić oferty Plush ABO a zaraz za nią ponownie znajduje się njumobile. Zapoznaj się z najnowszym rankingiem abonamentów na październik.

Najlepsze oferty na abonament bez telefonu

1. Plus i darmowy abonament przez 6 miesięcy

Oferta nie jest najkorzystniejsza biorąc pod uwagę fakt co dostajemy, jednak pół roku abonamentu za darmo zdecydowanie zachęca do skorzystania z oferty Plusa. Promocja ta jest jednak dostępna tylko dla osób, które przenoszą numer z innej sieci do Plusa. W ramach oferty otrzymujemy 12 GB internetu a rozmowy i sms’y są oczywiście bez limitu. W krajach Unii Europejskiej mamy do wykorzystania 3,22 GB internetu. Abonament bez telefonu kosztuje 50 zł miesięcznie.

Od Plusa otrzymujemy także HBO GO przez miesiąc gratis. Przejdź do oferty >>

Sprawdź też promocję na internet domowy w Plusie.

2. nju mobile za nie więcej niż 29 zł

Oferta od nju mobile jest korzystna ponieważ kosztuje maksymalnie 29 zł miesięcznie. Co to oznacza? Teoretycznie jeśli nie korzystasz dużo z internetu, możesz otrzymasz niższy rachunek. Minimalnie będzie to 9 zł miesięcznie. W ramach tej opcji otrzymujemy 10 GB internetu a po ich wykorzystaniu prędkość spadnie do 64 Kb/s.

Najlepsze oferty na abonament z telefonem

1. PLUSH ABO 15 GB znów triumfuje

Jak widać oferta od Plusha nie ma sobie równych. Wysokość  abonamentu to minimum 25 złotych. W zależności od tego jaki wybierzemy telefon – abonament wzrasta. W Plush mamy już 15 GB internetu oraz nielimitowane pozostałe rzeczy takie jak rozmowy czy sms’y. Pamiętajmy także o darmowym dostępie do Facebooka i innych aplikacji społecznościowych.

3 miesięczny abonament dostaniemy gdy przeniesiemy numer do Plusha. Kolejną zaletą oferty jest brak długoterminowej umowy.


Display/3/Plush_Abo_Supermarket_10GB-750-200

2. Tmobile T2 Supernet Smartfoneria

Oferta od Tmobile wyróżnia się nielimitowanym dostępem do internetu. Przy niższym abonamencie mamy limit 10 GB. W kwocie 99,95 złotych miesięcznie otrzymamy smartfona Huawei P9 Lite. Rozmowy oraz sms’y oczywiście są bez limitu. Przy tańszej opcji za 79,95 złotych możemy wybrać telefon Sony Xperia L1. W obu przypadkach opłata na start to 9 zł.

Display/4/tani-abonament-70zl-600-200

Advertisement

3. Play SOLO L

Obecnie trwa promocja w Play i przy przeniesieniu numeru z innej sieci dostaniemy gratis 6 miesięcy abonamentu (podobnie jak w ofercie od Plusa). W opcji SOLO L za 60 złotych miesięcznie otrzymujemy internet bez limitu (na pełnej prędkości 30 GB). Dodatkowo otrzymujemy pakiet kanałów telewizyjnych Play NOW (podstawowy i dodatkowy), muzykę w Tidal przez 24 miesiące, HBO i HBO GO przez 6 miesięcy oraz filmy i seriale w Showmax przez 6 miesięcy. Umowa zawierana jest na dwa lata.

4. Orange Plan Wzbogacony

Orange za 69,99 zł oferuje 20 GB internetu bez limitu i 4,5 GB w krajach UE. Do ceny abonamentu należy oczywiście doliczyć kwotę za telefon. Przy przeniesieniu numeru do Orange możemy skorzystać z pół roku abonamentu gratis.