Promocja “odkup” od Samsunga dostępna również w Orange

Kilka dni temu można było przeczytać o promocji ”Odkup” od marki Samsung. Dzięki niej mamy szanse na otrzymanie nawet 1000 zł zwrotu za naszego starego smartfona, jeśli oczywiście zdecydujemy się na jego oddanie. Teraz taka akcja dostępna jest również w sieci Orange. Aby skorzystać z tej oferty musimy oczywiście zdecydować się na zakup Samsunga Galaxy S10 lub Galaxy S10+.

Orange – Plan Mobilny 55

Obydwa urządzenia dostępne są u pomarańczowego operatora w abonamencie, a przykładowy z nich prezentuje się w następujący sposób. Pod lupę weźmiemy Plan Mobilny 55. Tutaj otrzymamy do naszej dyspozycji nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci na numery komórkowe i stacjonarne. Taka sama sytuacja będzie z wiadomościami sms i mms, które podobnie jak rozmowy będą nielimitowane. Dodatkowo operator przewidział dla nas paczkę Internetu – 15 GB w kraju oraz 4,6 GB na terenie Unii Europejskiej. Za taką propozycję wraz z Samsungiem Galaxy S10 zapłacimy 210 zł miesięcznie. Umowa obowiązuje nas przez 2 lata.

Orange – jak otrzymać zwrot?

Jednak, aby otrzymać wspomniany zwrot musimy wykonać kilka kroków. Pierwszym z nich jest oczywiście zakup jednego z urządzeń. Kolejnym krokiem jest jego aktywacja do 6.11.2019, a następnie wypełnienie formularza w aplikacji Samsung Members. Gdy od naszej rejestracji minie 14 dni zobaczymy specjalny voucher o wartości 1000 zł do wykorzystania. Przed tym musimy go jednak aktywować. Aby tego dokonać wchodzimy na stronę: wycena.samsung.pl i tam wyceniamy nasze stare urządzenie. Telefon, którego chcemy się pozbyć zostanie bezpłatnie odebrany przez kuriera. Gdy dotrze on do odpowiedniego punktu i sprawdzony zostanie jego stan techniczny na nasze konto przelane będą pieniądze. Z promocji skorzystać możemy do dnia 3 listopada lub do wyczerpania voucherów. Trzeba przyznać, że 1000 zł zniżki na urządzenia tego pokroju to całkiem sporo i naprawdę warto skorzystać z rabatu.