Problemy z Happy Fridays w T-mobile

Kilka dni temu pisaliśmy o nowej promocji w sieci T-mobile – Happy Fridays. Miała ona wystartować właśnie w piątek. Klienci T-Mobile powinni otrzymać pakiet 10 GB transferu danych. Jednak jak można dowiedzieć się z różnych źródeł mają oni problem z aktywacją wspomnianej promocji. Sporą ilość zgłoszeń można było zauważyć na oficjalnym profilu Facebookowym sieci T-mobile.

T-mobile – wiadomość od operatora

Jak wynika z oficjalnego komunikatu operatora dużo osób normalnie może aktywować paczkę Internetu. W odpowiedziach do klientów biuro prasowe informuje, że występuje problem z aktywacją pakietu i przeprasza za powstałe utrudnienia. Możemy również przeczytać, że numery osób zgłaszających dodawane są do zgłoszenia technicznego. T-Mobile zapewnia klientów, iż zaraz po rozwiązaniu problemu zostaną oni poinformowani o tym za pośrednictwem wiadomości sms. Dostaną oni również jasną informację o aktywacji wspomnianego pakietu. Ponadto operator prosi o cierpliwość i jeszcze raz przeprasza za utrudnienia.

T-mobile – wpadka operatora

Czy w tak popularnej sieci komórkowej coś takiego powinno mieć miejsce? Operator organizując promocję powinien zrobić wszystko, aby klienci byli jak najbardziej zadowoleni i mogli bez problemowo skorzystać z każdej usługi, a zwłaszcza takiej, która jest wprowadzana tylko na jakiś czas. Czy wpłynie to na opinię wśród dotychczasowych użytkowników sieci T-mobile? Przekonamy się o tym w najbliższym czasie.