Powerbank gratis za przedłużenie umowy w T-mobile

Jeśli jesteśmy wiernymi klientami sieci T-mobile to już teraz u tego operatora możemy otrzymać atrakcyjny prezent. Jaki warunek należy spełnić? Jest to tylko i wyłącznie przedłużenie naszej dotychczasowej umowy. Dodatkowo mamy możliwość zamówienia nowego smartfona za jedne 1 zł na start. Jednym z przykładów takiego urządzenia jest Huawei P Smart (2019).

T-mobile – abonament M

Otrzymamy go za wspomnianą 1 zł w poniższym abonamencie – T-mobile – M za 79 zł miesięcznie. W tej ofercie do naszej dyspozycji będą nielimitowane rozmowy na numery komórkowe i stacjonarne. Taka sama sytuacja będzie z wiadomościami sms i mms – dostaniemy je również bez żadnego limitu. Do tego wszystkiego operator przewidział dla nas pakiet Internetu w wysokości – 30 GB do wykorzystania w kraju i 1 GB w krajach znajdujących się na terenie Unii Europejskiej. Umowę w tym przypadku musimy podpisać na 24 miesiące.

T-mobile – powerbank w prezencie

Wspomniany wcześniej powerbank to Fresh, n Rebel Powerbank. Mamy do wyboru dwie wersje tego prezentu – pojemność 6000 lub 9000 mAh. To, na który z wariantów się zdecydujemy w żadnym stopniu nie wpłynie na finalną cenę całego zestawu. Taka promocja to świetna okazja do tego, aby przy okazji kupna nowego telefonu otrzymać za darmo atrakcyjny gadżet.

Zostaw komentarz

User Review