Powerbank gratis za przedłużenie umowy w T-mobile

Jeśli jesteśmy wiernymi klientami sieci T-mobile to już teraz u tego operatora możemy otrzymać atrakcyjny prezent. Jaki warunek należy spełnić? Jest to tylko i wyłącznie przedłużenie naszej dotychczasowej umowy. Dodatkowo mamy możliwość zamówienia nowego smartfona za jedne 1 zł na start. Jednym z przykładów takiego urządzenia jest Huawei P Smart (2019).

T-mobile – abonament M

Otrzymamy go za wspomnianą 1 zł w poniższym abonamencie – T-mobile – M za 79 zł miesięcznie. W tej ofercie do naszej dyspozycji będą nielimitowane rozmowy na numery komórkowe i stacjonarne. Taka sama sytuacja będzie z wiadomościami sms i mms – dostaniemy je również bez żadnego limitu. Do tego wszystkiego operator przewidział dla nas pakiet Internetu w wysokości – 30 GB do wykorzystania w kraju i 1 GB w krajach znajdujących się na terenie Unii Europejskiej. Umowę w tym przypadku musimy podpisać na 24 miesiące.

T-mobile – powerbank w prezencie

Wspomniany wcześniej powerbank to Fresh, n Rebel Powerbank. Mamy do wyboru dwie wersje tego prezentu – pojemność 6000 lub 9000 mAh. To, na który z wariantów się zdecydujemy w żadnym stopniu nie wpłynie na finalną cenę całego zestawu. Taka promocja to świetna okazja do tego, aby przy okazji kupna nowego telefonu otrzymać za darmo atrakcyjny gadżet.