Cechą charakterystyczną flagowych modeli smartfonów jest to, że są one niezwykle wydajne i szybkie. Jednak z czasem tak samo jak w przypadku innych telefonów ich cena jest po prostu o wiele niższa. Aktualnie w sieci Play możemy kupić je jeszcze taniej, ponieważ u fioletowego operatora trwa właśnie wyprzedaż. Niektóre z modeli możemy nabyć aż 300 zł taniej.

Play – outlet u operatora

Warto jednak być świadomym tego, iż każdy z telefonów w promocji dostępny jest w outlecie, zatem był on używany przez klienta nie dłużej niż czternaście dni. Dobra wiadomość jest taka, że nie posiadają one żadnych śladów użytkowania. Są to po prostu smartfony, które zostały zwrócone z niewiadomych przyczyn, bo każdy z klientów ma do tego prawo, jednak każdy z telefonów jest w pełni sprawny. Czasami zdarza się tak, że smartfon jest jedynie wyciągnięty z pudełka i oddany, więc o jakichkolwiek śladach i uszkodzeniach nie ma mowy.

Play – lista przecenionych modeli

Jakie modele oferuje nam operator i za ile? Pierwszy na liście jest Huawei P20 64 GB. Zapłacimy za niego 1299 zł, czyli 50 zł taniej względem ceny regularnej. Kolejny z modeli to Xiaomi Mi Mix 3. Koszt zakupu w tym przypadku wynosi 1999 zł, a więc o 300 zł taniej. Warto podkreślić, że jest to największa obniżka ze wszystkich telefonów. Trzecia z propozycji to HTC U12+. Koszt tego modelu obecnie wynosi 1299 zł, a więc o 200 zł mniej niż przed obniżką. Ostatni telefon to Samsung Galaxy Note , który kosztuje 2599 zł, natomiast wcześniej musielibyśmy zapłacić za niego również o 200 zł więcej.

Play – raty 0%

Jeśli nie mamy tyle środków na koncie możliwe są raty 0% u operatora. Zapłacimy tyle samo, a nasz zakup zostanie rozłożony na kilka miesięcy. Na każde z urządzeń dostajemy 12 miesięcy gwarancji w razie, gdyby uległo uszkodzeniu. Jak widać wybór jest całkiem spory, a decydując się na zakup jednego z wymienionych modeli możemy zaoszczędzić sporo pieniędzy.

Zostaw komentarz