Plush – okazje na Black Weeks

Tegoroczny Black Weeks obejmuje nie tylko standardowe sklepy, ale również operatorów komórkowych. W Plusie oraz Plushu otrzymamy niezwykle atrakcyjne rabaty na 2 modele smartfonów.

Plush – Motorola Moto G7 Play

Pierwszy z nich to Motorola Moto G7 Play. Kupimy ją o 100 zł taniej względem ceny standardowej. Na start za ten model zapłacimy jedynie 1 zł. W tym przypadku umowę musimy podpisać na okres 2 lat. Sam abonament to koszt 25 zł miesięcznie. Do tego powinniśmy doliczyć jeszcze raty za telefon, gdzie jedna z nich wynosi 14 zł, a jest ich 36.

Plush – LG K50s

Drugim z wariantów jest telefon LG K50s. Na start zapłacimy za niego również 1 zł. Z tą jednak różnicą, że miesięczna rata za urządzenie wyniesie nas 26 zł. Do tego otrzymamy jeszcze Kartę Decathlon na zakupy o wartości 200 zł.

Plush – zakres abonamentu

We wspomnianym abonamencie do naszej dyspozycji będą nielimitowane połączenia do wszystkich sieci zarówno na numery komórkowe jak i stacjonarne. Taka sama sytuacja jest z wiadomościami sms i mms. Dodatkowo otrzymujemy pakiet Internetu – 15 GB do wykorzystania w kraju. Producent przewidział dla nas również 10 dodatkowych GB na serwis YouTube. To jednak nie wszystko, bo ponadto nasz transfer danych nie będzie się zmniejszał podczas korzystania z social mediów. Warto pospieszyć się z decyzją o zakupie, ponieważ promocja trwa tylko do 1 grudnia 2019 roku. Szczególnie interesujący dla nas może być zakres samego abonamentu.