Plush na kartę – 50 GB na YouTube

Od teraz w Plushu dostępna jest niezwykle atrakcyjna promocja. Dostajemy od operatora zupełnie za darmo 50 GB na YouTube do wykorzystania. Taki pakiet Internetu to naprawdę sporo – na tyle dużo, że będziemy w stanie posłuchać swojej ulubionej muzyki czy obejrzeć swoich idoli. Standardowo w tej sieci otrzymamy 10 GB do wykorzystanie na YouTube, jednak teraz będzie aż pięć razy więcej. Sprawdź opinie o Plushu.

Aż 10GB internetu w Plushu i rozmowy bez limitu

Sam abonament w tej sieci jest także atrakcyjny, gdyż otrzymujemy w nim bez limitu rozmowy do wszystkich sieci na numery stacjonarne i komórkowe. Tak samo wygląda sytuacja z wiadomościami sms i mms.

W dodatku do naszej dyspozycji będzie 10 GB Internetu na terenie naszego kraju. Niestety w tym przypadku operator nie przewidział danych komórkowych do wykorzystania za granicą.

W jaki sposób skorzystać z tego pakietu?

Aby zacząć z niego korzystać należy na klawiaturze telefonu wpisać kod: ” *121*11*50#”. Paczka ta ważna jest przez 60 dni od momentu aktywacji, jednak warto pamiętać, że należy włączyć go do 30 września, gdyż po tym terminie nie będzie już to możliwe.