Plush na kartę – 50 GB na YouTube

Od teraz w Plushu dostępna jest niezwykle atrakcyjna promocja. Dostajemy od operatora zupełnie za darmo 50 GB na YouTube do wykorzystania. Taki pakiet Internetu to naprawdę sporo – na tyle dużo, że będziemy w stanie posłuchać swojej ulubionej muzyki czy obejrzeć swoich idoli. Standardowo w tej sieci otrzymamy 10 GB do wykorzystanie na YouTube, jednak teraz będzie aż pięć razy więcej. Sprawdź opinie o Plushu.

Aż 10GB internetu w Plushu i rozmowy bez limitu

Sam abonament w tej sieci jest także atrakcyjny, gdyż otrzymujemy w nim bez limitu rozmowy do wszystkich sieci na numery stacjonarne i komórkowe. Tak samo wygląda sytuacja z wiadomościami sms i mms.

W dodatku do naszej dyspozycji będzie 10 GB Internetu na terenie naszego kraju. Niestety w tym przypadku operator nie przewidział danych komórkowych do wykorzystania za granicą.

W jaki sposób skorzystać z tego pakietu?

Aby zacząć z niego korzystać należy na klawiaturze telefonu wpisać kod: ” *121*11*50#”. Paczka ta ważna jest przez 60 dni od momentu aktywacji, jednak warto pamiętać, że należy włączyć go do 30 września, gdyż po tym terminie nie będzie już to możliwe.

Zostaw komentarz