Plush – LG K50S z prezentami za 1 zł

Z okazji zbliżających się świąt w sieci Plush możemy liczyć na atrakcyjne prezenty dodawane do smartfonów. Aktualnie decydując się na zakup telefonu LG K50S w abonamencie otrzymamy kilka świątecznych prezentów.

Plush – abonament

Zacznijmy od tego co obejmuje wspomniany abonament u tego operatora. Do naszej dyspozycji będą w nim nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci na numery komórkowe i stacjonarne. Tak samo będzie z wiadomościami sms i mms. Jednym słowem można stwierdzić, iż jest to abonament nielimitowany. Nie zapomniano również o paczce Internetu, a w tym przypadku jest to 15 GB transferu danych do wykorzystania w kraju. Co więcej możemy korzystać ze wszystkich social mediów bez zużywania gigabajtów na naszym koncie. Ponadto darmowy jest także roaming w Unii Europejskiej.

Koszt powyższego abonamentu to jedynie 25 zł miesięcznie. Jednak należy pamiętać o dodatkowej miesięcznej racie za samo urządzenie. Umowa z operatorem zawierana jest na okres 24 miesięcy. Jeśli jesteśmy już przy samym telefonie to warto wspomnieć, że na start zapłacimy za niego tylko 1 zł.

Plush – świąteczne prezenty

Jak wcześniej wspomniałem do telefonu otrzymujemy darmowe prezenty na święta. Jest jednak jeden warunek. Na zakup LG w abonamencie musimy zdecydować się do 15 stycznia 2020 roku. Jakie są to prezenty? Pierwszy z nich to bon do sklepu Decathlon o wartości 100 zł. Możemy otrzymać również 2 czapki zimowe oraz bon do sklepu Empik także o wartości 100 zł. Przy tym ostatnim warto, jednak zaznaczyć, iż możemy wykorzystać go do 27 grudnia. Dodatkowo nagrody otrzymamy, jeśli zarejestrujemy nasz zakup na stronie sfrefalg.pl/promocjelg. Taką możliwość mamy do dnia 31 stycznia 2020 roku. Trzeba przyznać, iż promocja wydaje się być bardzo atrakcyjna i jest okazją do tego, aby zrobić komuś ciekawy prezent na święta.