Plush ABO – Sony Xperia 5 z słuchawkami gratis

Ostatnimi czasy na rynku pojawiło się sporo flagowców. Jednym z nich jest Sony Xperia 5, którego już teraz możemy otrzymać w sieci Plush na abonament. To, jednak nie wszystko, bo do telefonu otrzymamy jeszcze bezprzewodowe słuchawki Sony WF-1000XM3. Aby stać się ich posiadaczem trzeba zdecydować się na ofertę na abonament. Co w nim otrzymamy?

Plush z Sony Xperia 5

Operator Plush w tym przypadku przewidział dla nas nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci na numery stacjonarne i komórkowe. Tak samo będzie z wiadomościami sms i mms – także są nielimitowane. To jednak nie wszystko, bo oprócz tego mamy do dyspozycji paczkę Internetu – 15 GB do wykorzystania na terenie naszego kraju oraz 2,5 GB w krajach UE. Miesięczny koszt takiego abonamentu to ok. 85 zł, a umowę musimy podpisać na okres 2 lat.

Plush – raty za telefon

Warto jednak wiedzieć, że w sieci Plush poza opłatą abonamentową operator pobiera również od nas środki za samo urządzenie, a jest ono spłacane w 24 lub 36 ratach w zależności od indywidualnych preferencji. Decydując się na pierwszy wariant koszt samego telefonu wyniesie 88 zł z kolei druga opcja będzie kosztować nas 58 zł na miesiąc.

Trzeba przyznać, iż jest to naprawdę ciekawa oferta, nad którą warto się zastanowić. Według wielu Plush ma jedne z najtańszych i najbardziej atrakcyjnych abonamentów spośród wszystkich operatorów w kraju. Zobacz opinie o sieci Plush.