Plus – Sony Xperia 5 od 399 zł

W sieci Plus dostępny jest flagowiec – Sony Xperia 5 w niezwykle atrakcyjnej cenie. Oferta dotyczy abonamentu oraz zakupu urządzenia w sklepie Internetowym. Dodatkowo smartfon oferowany jest w zestawie wraz z bezprzewodowymi słuchawkami Sony WF-1000XM3. Promocja u operatora dostępna jest od wczoraj. Jak prezentuje się przykładowy abonament w tej sieci?

Plus – przykładowy abonament

Jest to pakiet PLUS. 60, w którym otrzymamy rozmowy oraz wiadomości sms i mms bez limitu do wszystkich sieci na numery komórkowe i stacjonarne. Oprócz tego do naszej dyspozycji będzie pakiet Internetu. Dokładniej dostaniemy aż 12 GB danych komórkowych do wykorzystania w kraju oraz 4,2 GB na terenie UE. Koszt takiego abonamentu to 50 zł miesięcznie, a umowę w tym przypadku podpisujemy z operatorem na okres 24 miesięcy. Na start za wspomniany zestaw zapłacimy minimum 399 zł. Jeśli zdecydujemy się na abonament do samej opłaty abonamentowe musimy doliczyć jeszcze raty za urządzenie. Będzie to opłata w wysokości 158 zł miesięcznie, jeśli zdecydujemy się na 24 raty lub 106 zł na miesiąc w przypadku 36 rat.

Plus – taniej dla stałych klientów

Będąc stałymi klientami Plusa i np. przedłużając umowę z operatorem nie musimy płacić żadnych pieniędzy na start. W takiej konfiguracji raty za telefon wynoszą 174,97 zł miesięcznie w przypadku 24 rat i 116,65 zł miesięcznie, jeśli zakup rozłożymy na 36 rat. Jeżeli chcemy to taki zestaw możemy kupić również na raty 0% bez abonamentu. Jest to o tyle opłacalne, że u operatora możemy kupić te urządzenia nawet o 300 zł taniej niż na rynku. Smartfona dostaniemy w kolorze czarnym lub niebieskim. Jak widać decydując się na ofertę w sieci Plus możemy sporo zaoszczędzić, a przy okazji stać się właścicielami atrakcyjnego zestawu.

Zostaw komentarz