Teraz w Plusie pojawiła się świąteczna oferta na smartfony bez abonamentu. Otrzymamy je nie tylko w atrakcyjnych cenach, ale też w ratach, dzięki czemu nie musimy płacić na raz całej kwoty. Cena zakupu urządzenia rozkładana jest na 24 raty 0% przez co nie musimy płacić żadnych odsetek. Należy jednak pamiętać, że wraz z dostarczeniem przez kuriera naszego telefonu zostanie od nas pobrana opłata na start – najczęściej wynosi ona 1 zł, więc nie jest to duży koszt.

Plus – 2 modele smartfonów

Obecnie najbardziej popularnymi modelami telefonów w Plusie są LG K50s, którego możemy mieć za 1 zł na start. Raty będą wynosić 40 zł miesięcznie. W przypadku drugiej propozycji jest to Huawei Nova 5T, za którego zapłacimy 1,01 zł na start, a z kolei wspomniane raty to koszt 83 zł miesięcznie. Warto wspomnieć, że decydując się na telefon bez abonamentu dobrą opcją wydaje się być dokupienie dodatkowej ochrony.

Plus – ochrona za 10 zł

Dzięki niej otrzymamy naprawę, ekranu, obudowy oraz kamery w razie uszkodzenia, a także nasz urządzenie zostanie naprawione w przypadku zalania. Ponadto możemy skorzystać z napraw o maksymalnej wartości 1000 zł w ciągu roku. Dodatkowo nie musimy wychodzić z domu, a sprawnego smartfona otrzymamy w ciągu 14 dni. To wszystko możemy mieć już za jedyne 10 zł miesięcznie. Skorzystanie z powyższej oferty sprawi, że nie będziemy musieli martwić się czy możemy kupić nowy telefon, a jego dodatkowa ochrona oferowana jest w atrakcyjnej cenie.