Plus – Huawei P Smart Z ze słuchawkami za 1 zł

Operatorzy komórkowi bardzo często do atrakcyjnych abonamentów wraz z telefonami dodają również ciekawe prezenty, które często dostępne są za symboliczną złotówkę, a nawet za darmo. W sieci Plus kupując smartfona Huawei P Smart Z możemy otrzymać bezprzewodowe słuchawki FreeBuds Lite zupełnie za darmo.

Plus – koszty zestawu i raty za telefon

Powiedzmy sobie o kosztach takiego zestawu w abonamencie. Może być on nasz już za 1 zł na start. Jednak jest to opłata przy odbiorze, a dodatkowo czekają nas koszty związane z abonamentem oraz samym telefonem. Łącznie na miesiąc będziemy musieli płacić 88 zł, jednak 38 zł to rata za samo urządzenie. Tak, więc jak łatwo policzyć miesięczna opłata za abonament wynosi w tym przypadku 50 zł. Liczba rat za ten model telefonu wynosi 36. Jest możliwość pomniejszenia ich do 24, jednak wiąże się to z tym, że będą one wyższe. Jednak plus tego jest taki, że będziemy spłacać je znacznie krócej. Wspomnianego Huaweia otrzymamy u operatora w trzech kolorach – czarnym, zielonym oraz niebieskim. Dodatkowo otrzymamy do niego bezprzewodowe słuchawki w zestawie, o których była mowa już na początku. Urządzenie jest szybkie i bez problemu powinno spełniać oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających użytkowników.

Plus – przykładowy abonament

Pewnie teraz wiele osób zastanawia się jaki jest dokładny zakres abonamentu w Plusie? Wszystko zależy od tego na jaki wariant się zdecydujemy, jednak w większości przypadków są to nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci na numery komórkowe i stacjonarne. Taka sama sytuacja jest z wiadomościami sms i mms.

To jeszcze nie wszystko, bo do naszej dyspozycji będzie również 12 GB Internetu. Dodatkowo operator przygotował dla nas darmowy roaming w Unii Europejskiej. Warto wspomnieć, że w przypadku tej promocji nie jest określone kto może z niej skorzystać, bo jest ona dla wszystkich – nowych klientów, tych którzy chcą przenieść numer oraz także dla obecnych klientów. Dzięki takiej ofercie możemy mieć za darmo najwyższej jakości bezprzewodowe słuchawki i cieszyć się słuchaniem muzyki bez plączących się kabli. Sprawdź opinie o sieci Plus i podejmij decyzję.