Plus – dodatkowe 6 GB Internetu z aplikacją mobilną

W sieci Plus w ofercie głosowej na kartę lub ofercie mix warto na swój telefon pobrać i zainstalować aplikację mobilną operatora. Z tego tytułu przygotowana jest dla nas specjalna promocja.

Plus – darmowe 6 GB Internetu

Jest to darmowa paczka Internetu w wysokości 6 GB. Ważne jest to, aby pamiętać, że operator przyznaje ją jednorazowo i jest ważna przez 30 dni. Jak aktywować promocyjny pakiet? Nie jest to nic skomplikowanego, bo wystarczy tylko skorzystać z aplikacji mobilnej i w zakładce „Usługi i pakiety” włączyć wspomniany pakiet.

Zakładka ta znajduje się w folderze Internet. Aktywacja możliwa jest pod jednym warunkiem – nasze konto musi być aktywne, czyli musimy mieć możliwość wykonywania połączeń wychodzących i powinien znajdować się na nim przynajmniej 1 grosz. Oferta ważna jest do odwołania, ale możemy spodziewać się, że potrwa minimum kilka dni.

Plus – przykładowy abonament

W przykładowym ofercie na abonament w Plusie dostaniemy 400 minut do wykorzystania na połączenia z numerami komórkowymi oraz stacjonarnymi. Z kolei wiadomości sms i mms będziemy mieć bez limitu. Dodatkowo otrzymamy paczkę Internetu do wykorzystania – 4 GB na terenie naszego kraju i 3,3 GB w krajach Unii Europejskiej. Operator w tym przypadku daje nam wybór co do długości obowiązywania umowy, bo mogą to być 24 miesiące lub 36 miesięcy. Koszt samego abonamentu to 40 zł miesięcznie.