Plus – 1 zł za Samsunga Galaxy A70

Samsung Galaxy A70 to model, który teraz możemy dostać w abonamencie sieci Plus w niezwykle atrakcyjnej cenie. Wszystko to w związku ze zbliżającym się Halloween. Otrzymamy go już za 1 zł na start. Jest to oczywiście oferta na abonament w Plusie, którego cena także jest kusząca. Co będzie w nim do naszej dyspozycji?

Plus – przykładowa oferta

Jako przykład weźmy pakiet PLUS. 60. Jednym słowem jest on nielimitowany. Będziemy mogli skorzystać z rozmów do wszystkich sieci na numery stacjonarne i komórkowe bez limitu. Wiadomości sms i mms również będziemy mogli wysyłać bez końca. Do tego wszystkiego operator przewidział dla nas jeszcze paczkę Internetu – 12 GB do wykorzystania w kraju i 4,2 GB na terenie krajów znajdujących się w Unii Europejskiej. W tym przypadku umowa obowiązuje nas przez 2 lata, a koszt abonamentu zaczyna się od 76 zł miesięcznie.

Plus – osobne raty za telefon

Do samych opłat abonamentowych musimy doliczyć jeszcze 36 rat za urządzenie. Wysokość każdej z nich wynosi 50 zł, jednak osobne raty za sprzęt to technika stosowana przez większość operatorów. Wspomnianego Samsunga na ten moment tylko i wyłącznie w kolorze czarnym, ponieważ pozostałe kolory są niedostępne. Decydując się na taki wariant możemy sami zaoszczędzić sporo pieniędzy lub też zrobić ciekawy prezent naszym najbliższym.