Play – telefon Sony Xperia 5 wraz ze słuchawkami za 1 zł

Od wczoraj w sieci Play dostępny jest smartfon Sony Xperia 5. Jednak to nie wszystko, bo w zestawie otrzymamy słuchawki nauszne. Co więcej za tak atrakcyjny zestaw zapłacimy na start jedynie 1 zł. Jeśli chodzi o wspomnianą konfigurację konkretniej dotyczy ona abonamentu Solo L, którego miesięczny koszt to 180 zł na miesiąc. Zapewne większość teraz zastanawia się co otrzymamy w ramach abonamentu.

Play – abonament Solo L

Będą to nielimitowane rozmowy na telefony stacjonarne oraz komórkowe do wszystkich sieci. Tak samo sytuacja wygląda z wiadomościami sms i mms. A do tego otrzymamy aż 35 GB danych komórkowych do wykorzystania w kraju. Niestety w tym abonamencie Play nie mamy Internetu za granicą, jednak jeśli nie wybieramy się do innego państwa nie powinno stanowić to większego problemu. Umowę musimy podpisać standardowo na okres 2 lat.

Słuchawki Sony WH-XB900 warte ok. 900 zł

Jeśli chcielibyśmy zdecydować się na coś innego to do naszej dyspozycji jest jeszcze opcja przy, której na start zapłacimy 2239 zł, z kolei miesięczny koszt abonamentu wyniesie w tym przypadku 80 zł. Powiedzmy sobie teraz trochę o samych słuchawkach – jest to model Sony WH-XB900. Wartość rynkowa słuchawek wynosi około 900 zł tak więc jest się czym pochwalić. Jeśli chodzi o samego smartfona to możemy otrzymać go również bez abonamentu.

Sony Xperia 5 bez umowy

Warto dodać, że jest to także wersja bez simlocka przez co możemy korzystać z telefonu będąc w dowolnej sieci. Koszt zakupu urządzenia u fioletowego operatora wynosi 3699 zł. Mamy możliwość rozłożenia takiego zakupu na raty, a to ile ich będzie zależy tylko i wyłącznie od nas. Play daje nam wybór – 3-36 rat. Co więcej nie ma konkretnych informacji ile takich zestawów do kupienia jest dostępny tak, więc lepiej się pospieszyć, aby nie zabrakło dla nas. Trzeba przyznać, że taki zestaw jest atrakcyjny, a dzięki sieci Play otrzymujemy wysokiej jakości słuchawki praktycznie za darmo.