Play – Samsung Galaxy A70 ze smartwatchem w zestawie

Teraz w sieci Play możemy otrzymać atrakcyjny zestaw w bardzo dobrej cenie. Promocja dotyczy smartfona – Samsung Galaxy A70 oraz smartwatch Galaxy Watch. Chodzi oczywiście o ofertę na abonament – za wspomniany telefon na start musimy zapłacić 79 zł.

Play – abonament Solo L

Przechodząc do abonamentu w Play otrzymamy w nim nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci na numery stacjonarne i komórkowe. Jeśli chodzi o wiadomości sms i mms sytuacja będzie wyglądać tak samo. Oprócz tego wszystkiego otrzymamy również do dyspozycji paczkę danych komórkowych. Dokładniej będzie to 35 GB Internetu do wykorzystania na terenie naszego kraju. Fioletowy operator niestety nie przewidział dostępy do sieci za granicą.

Play – wariant bez zegarka

Warto wspomnieć, że umowę podpisujemy tutaj na dwa lata. Jest to abonament Solo L. Jego koszt  wynosi 180 zł miesięcznie. Jeśli chcemy, aby ta opłata była mniejsza mamy możliwość zmniejszenia jej np. do 120 zł, jednak wtedy opłata za samo urządzenie wyniesie nas 1529 zł.

Dla osób, które nie są zainteresowane inteligentnym zegarkiem w ofercie dostępny jest również sam Samsung Galaxy A70. W takim przypadku możemy go mieć już od 1 zł na start. Telefon i zegarek w Play dostępne są w kolorze czarnym. Taki pakiet pozwoli nam na łatwe korzystanie z funkcji smartfona. Dodatkowo atrakcyjna cena sprawia, że zakup takiego zestawu jest dużo bardziej opłacalny.