W sieci Play czeka na nas teraz atrakcyjna promocja dla firm. Możemy kupić smartfony do 550 zł taniej. Dotyczy ona kilku modeli, które są tymi z absolutnie najwyższej półki. Warto bardziej skupić się, jednak na dwóch modelach, ponieważ zostały one przecenione najbardziej. Mowa tutaj o Samsungu Galaxy Note10 i Samsungu Galaxy Note10+.

Play – smartfony taniej nawet o 550 zł

Jeśli chodzi o wspomniane obniżki cen to w przypadku tych dwóch modeli jest to odpowiednio 500 zł i 550 zł + VAT. Trzeba zatem przyznać, iż tak niska cena naprawdę zachęca do zakupu. Jednak jest to wartość, która obniża cenę zakupu, a nie możemy zapomnieć o opłatach na start oraz abonamentowych. Biorąc pod uwagę te 2 modele opłaty startowe zaczynają się od 399 zł netto. Ich wysokość jest bezpośrednio uzależniona od tego na jaki wariant abonamentu się zdecydujemy. Jest ich do wyboru kilka, ale praktycznie w każdym z nich mamy nielimitowane rozmowy i sms-y do wszystkich sieci oraz spore pakiety Internetu. Praktycznie wszystkie smartfony są dostępne u fioletowego operatora w kilku wariantach kolorystycznych.

Play – propozycja od Xiaomi

Jedną z ciekawszych propozycji jest również telefon Xiaomi Mi 9 Lite wraz z opaską Mi Band 4. Taki zestaw może być nasz już za 1,23 zł na start. Jak widać kupując jedne z najlepszych smartfonów na rynku i posiadając przy tym własną firmę jesteśmy w stanie naprawdę sporo zaoszczędzić.