W sieci Play dostępne są 4 smartfony marki Meizu. Teraz kupimy je znacznie taniej. Warto wiedzieć, że promocja obejmuje tylko urządzenia kupione bez umowy na abonament. A co w przypadku, gdy interesuje nas tylko i wyłącznie abonament u fioletowego operatora? Jest oczywiście taka możliwość, żeby się na niego zdecydować.

Play – abonament SOLO L

Jak przykład weźmy ofertę SOLO L. Za ten abonament zapłacimy 120 zł miesięcznie. W ramach, którego do naszej dyspozycji będą nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci na numery stacjonarne i komórkowe. Identycznie jest z wiadomościami sms i mms – także są bez limitu. Dodatkowo dostaniemy aż 35 GB transferu danych komórkowych do wykorzystania w kraju. Niestety operator nie przewidział Internetu poza granicami naszego kraju. Decydując się na abonament wraz z umową będziemy musieli podpisać ją na 24 miesiące.

Play – 4 modele Meizu

Jakie urządzenia oferuje nam operator? Jak już wcześnie wspomniałem są to 4 modele – Meizu 16 th, którego kupimy teraz za 1999 zł, Meizu 16X w cenie 1499 zł, Meizu M6s, koszt jego zakupu wynosi 499 zł. Ostatni z modeli to Meizu M6T. Zapłacimy za niego 399 zł. Teraz warto wspomnieć, że cena każdego z powyższych telefonów została obniżona o kilkaset złotych. Jest to idealna okazja, aby zaoszczędzić naprawdę sporo pieniędzy. Jeśli ktoś z nas nie ma takiej ilości gotówki operator daje nam możliwość zakupu urządzeń w 10 ratach 0%. Dzięki temu nie zapłacimy ani grosza więcej, płacąc co miesiąc dużo mniej niż kupując telefon za jednorazową opłatą.