Junior BOX to zestaw dla najmłodszych oferowany w sieci Play. Jest to telefon komórkowy, a z okazji zbliżających się świąt otrzymamy zupełnie za darmo jeden z atrakcyjnych prezentów. Dostępny jest zestaw na start za jedyne 2 zł. Znajdziemy w nim również jeden z telefonów do wyboru. Są to Alcatel 3X 2019 i Samsung Galaxy A10. Pierwszy z modeli dostaniemy w ofercie elastycznej 30/60, a drugi w nieco droższej opcji – 40/80. We wspomnianym zestawie do naszej dyspozycji jest również jedna z ofert MIX. Przykładowa prezentuje się w następujący sposób.

Play – Elastyczna Formuła MIX S

Dokładniej chodzi tutaj o Elastyczną Formułę MIX S. Otrzymamy w niej 200 minut do wykorzystania na połączenia z numerami komórkowymi jak i stacjonarnymi. W przypadku wiadomości sms i mms będą one z kolei nielimitowane. To jeszcze nie wszystko, bo operator przewidział dla nas również pakiet Internetu – 2 GB w kraju oraz 1,9 GB we wszystkich krajach znajdujących się na terenie Unii Europejskiej. Koszt przedstawionej oferty wynosi 30 zł miesięcznie. Jeśli chodzi o długość obowiązywania umowy to mamy do wyboru 24 lub 36 miesięcy.

Play – prezenty do wyboru

Mamy również dwa prezenty do wyboru a są to: płyta CD Dawida Kwiatkowskiego z autografem lub płytę CD Roxie Węgiel z autografem. Dodatkowo do każdego zestawu dołączone będą słuchawki Sony MDR-ZX110 w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej oraz białej. Warto wspomnieć, że jest to oferta tylko i wyłącznie online. Decydując się na powyższy wariant możemy sporo zaoszczędzić, a dodatkowo zyskać atrakcyjne prezenty.