Play – HTC Desire 19+ z głośnikiem w atrakcyjnej cenie

Teraz w sieci Play możemy kupić smartfon HTC Desire 19+ wraz z bezprzewodowym głośnikiem HP S6500 w znacznie niższej cenie. Dodatkowo płacimy za samego smartfona, a wspomniany głośnik otrzymujemy gratis. Co najważniejsze oferta dostępna jest od wczoraj i zakupu możemy dokonać tylko i wyłącznie w sklepie Internetowy. Aby otrzymać głośnik musimy zdecydować się na abonament bez umowy.

Play – 500 zł taniej za smartfona

Jednak tak jak wspomniałem cena za telefon jest znacznie niższa, bo u fioletowego operatora otrzymamy go już za jedyne 799 zł. Przed obniżką ceny chcąc stać się posiadaczem tego modelu musieliśmy zapłacić 1299 zł. Jak zatem łatwo policzyć zaoszczędzimy aż 500 zł. Jeżeli jednak nie mamy tyle gotówki operator umożliwia nam również rozłożenie zakupu na raty przez co nasz jednorazowy wydatek będzie znacznie niższy.

Play – raty 0%

Co więcej są to raty 10×0% zatem nie ponosimy z tego tytułu żadnych dodatkowych kosztów. Smartfona HTC możemy otrzymać w Play tylko i wyłącznie w kolorze niebieskim. Taka promocja jest znakomitą okazją do zaoszczędzenia sporej ilości pieniędzy, dlatego warto pospieszyć się z zakupem, aby nie zabrakło dla nas egzemplarzy.