W sieci Play dzisiejszego wieczoru będziemy mieli możliwość tańszego zakupu trzech smartfonów. Wszystko to w związku z nocną promocją operatora. Zazwyczaj dostępny jest tylko jeden telefon, jednak dzisiaj czekają na nas aż trzy propozycje.

Play – warunki promocji

Start promocji ma miejsce o godzinie 21:00 dzisiejszego wieczoru. Potrwa ona nie więcej niż 12 godzin tak, więc czasu na decyzję nie ma zbyt wiele. Tym bardziej, że operator udostępnia nam do kupienia tylko określoną liczbę sztuk smartfonów, więc istnieje ryzyko, że w ostatnich godzinach akcji ich po prostu nie będzie.

Play – lista modeli

Jakie dokładnie modele obejmuje promocja? Po pierwsze jest to cieszący się dużą popularnością Redmi Note 7, którego kupimy za 748 zł, czyli 150 zł taniej. Drugą propozycją od operatora jest Nokia 1 Plus. Cena tego smartfona w promocji wynosi 299 zł. Jest to taniej o 50 zł. Najwięcej bo aż 500 zł zaoszczędzimy na zakupie telefonu Meizu 16th, który po obniżce kosztować będzie 1999 zł. Co więcej jest on dostępny w rzadko spotykanej niebiesko-zielonej wersji kolorystycznej. Jak widać spędzając trochę więcej czasu przy komputerze dzisiejszego wieczoru możemy nabyć nowego smartfona jednocześnie oszczędzając przy tym sporą ilość pieniędzy.