Orange – mniej o 144 zł za Nokia 4.2

Teraz w sieci Orange przez dokładnie tydzień możemy kupić telefon Nokia 4.2 taniej o 144 zł. Promocja obejmuje oferty w trzech abonamentach u pomarańczowego operatora. Jednym z nich jest Plan Mobilny 45.

Orange – Plan Mobilny 45

Jeśli zdecydujemy się na tę ofertę to otrzymamy tutaj nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci zarówno na telefony stacjonarne jak i komórkowe. Podobnie sytuacja będzie wyglądać, jeśli chodzi o wiadomości sms i mms. Ponadto do naszej dyspozycji otrzymamy 7 GB transferu danych do wykorzystania w kraju oraz 3,8 GB na terenie Unii Europejskiej. Łączny miesięczny koszt abonamentu wraz z urządzeniem wyniesie nas razem 80 zł, a umowę musimy podpisać na 24 miesiące.

Orange – Nokia 4.2

W rzeczywistości jest to obniżona rata za samo urządzenie o 6 zł w skali miesiąca z 35,01 zł na 29 zł. W skali całej umowy na takim wariancie zaoszczędzimy 144 zł. Sam telefon u pomarańczowego operatora dostępny jest w kolorze niebieskim oraz w wersji z 32 GB pamięci wbudowanej i 3 GB pamięci RAM.

W tym przypadku w momencie podpisywania umowy opłata startowa za urządzenie wynosi 0 zł. Tego typu promocja na pewno zachęci klientów do zakupu tego urządzenia, a dzięki atrakcyjnym abonamentom w cenie będziemy mogli rozmawiać bez limitu oraz korzystać z Internetu w dowolnym miejscu w Europie.