Orange – bonus powitalny w wysokości 100 zł

Od teraz w sieci Orange otrzymamy specjalny bonus, jeśli zdecydujemy się na przeniesienie numeru do pomarańczowego operatora. Chodzi tutaj o ofertę na kartę, gdzie dostaniemy 100 zł zupełnie za darmo. Dla wyjaśnienia będą to środki dostępne na koncie do wykorzystania na rozmowy do wszystkich sieci. Jak taki bonus aktywować?

Orange – aktywacja i zakres pakietu

Pierwszym podstawowym krokiem jest zakup nowego startera, a następnie zarejestrowanie numeru. Teraz nie pozostaje nam nic innego jak tylko włączenie bonusu, a zrobimy to wysyłając darmowy sms pod numer 815 o treści ”BONUS”. Na co dokładnie możemy go wykorzystać? Jak już wcześniej wspominałem mogą być to rozmowy do wszystkich sieci w kraju, ale także na numery stacjonarne.

Do tego możemy dzwonić do krajów w roamingu UE, które są w strefie 1. Tutaj jednak należy doliczyć sobie koszt 5gr/min. Mamy również możliwość sprawdzenia tego ile jeszcze minut pozostało nam do wykorzystania, a zrobimy to wysyłając sms pod numer 901 o treści ”ILE MINUT”.

Pamiętajmy, że zapłacimy tutaj jak za normalnego sms-a.

Orange – sprawdzenie stanu i okres ważności

Sprawdzenia stanu pakietu możemy również dokonać w Orange Online. Warto wiedzieć, że bonus ten jest ważny przez 30 dni od momentu aktywacji. Możemy aktywować go do końca października – po 31 października nie będzie już to możliwe. W promocji tej udział biorą wszystkie startery oprócz „Zawsze bez limitu po doładowaniu”.

Taka promocja bez wątpienia jest w stanie przyciągnąć nowych klientów do sieci Orange, jest to świetna okazja do tego, aby zaraz po przeniesieniu numeru przetestować jej możliwości szczególnie jeśli chodzi o zasięg.