Orange – 900 zł mniej za HTC U12+

Teraz w sieci Orange dostępna jest atrakcyjna promocja na smartfona HTC U12+. Możemy zaoszczędzić nawet 900 zł. Takie rabaty dostępne są w abonamencie indywidualnym oraz Orange Love. Promocja ta trwa przez dokładnie tydzień. Jeśli chodzi o zaoszczędzone pieniądze to decydując się na Orange Love będzie to 905 zł, z kolei jeśli zdecydujemy się na Plan Mobilny 45 zyskamy troszkę mniej, bo 900 zł.

HTC U12+ w ofercie Orange Plan Mobilny 45

Zakres abonamentu Plan Mobilny 45 prezentuje się w następujący sposób: do naszej dyspozycji będą tutaj nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci zarówno na telefony stacjonarne jak i komórkowe. Tak samo będzie z wiadomościami sms i mms. Ponadto otrzymamy 7 GB Internetu do wykorzystania na terenie naszego kraju i 3,8 GB w krajach Unii Europejskiej. Jak łatwo się domyśleć koszt samego abonamentu to jedynie 45 zł miesięcznie.

Łącznie z HTC U12+ miesięczna opłata wynosić będzie 149 zł. Umowę podpisujemy standardowo na 2 lata. W rzeczywistości jest to obniżona rata za samo urządzenie ze 100 zł do zaledwie 63 zł. Jak łatwo policzyć możemy na tym zaoszczędzić 37 zł w skali miesiąca. Cena za abonament nie ulega zmianie i wynosi jak już wcześniej wspominałem 45 zł.

HTC U12+ w ofercie Orange Plan Mobilny 55

Telefon ten dostępny jest również w Planie Mobilnym 55, którego koszt to analogicznie 55 zł miesięcznie. Mamy w nim za to więcej danych komórkowych, bo jest to 15 GB zamiast wcześniejszych 7 GB. Jeśli zdecydujemy się na ten wariant w skali całej umowy zaoszczędzimy 456 zł. Jak zatem widać każdy z wariantów jest dla nas niezwykle korzystny i warto zastanowić się nad zakupem tego modelu.