Orange – 40 zł miesięcznie za Samsunga Galaxy A40 w abonamencie

Samsung Galaxy A40 dostępny jest w sieci Orange za jedyne 40 zł miesięcznie. Oferta z taką ratą dotyczy abonamentu Plan Mobilny 55. W jego zakres wchodzą nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci na telefony stacjonarne i komórkowe. Tak samo sytuacja wygląda z wiadomościami sms i mms. Jednym słowem jest to abonament bez żadnych limitów. Ponadto otrzymujemy 15 GB danych komórkowych do wykorzystania na terenie naszego kraju oraz 4,6 GB w krajach Unii Europejskiej. Umowę podpisujemy standardowo na 2 lata. Sam koszt abonamentu w Orange jak nazwa wskazuje wynosi 55 zł miesięcznie.

Samsung Galaxy A40 – 0 zł na start

Za wspomniany wcześniej telefon na start nie zapłacimy nic, ponieważ opłata startowa za niego wynosi 0 zł. Nietrudno, więc policzyć, że abonament wraz z urządzeniem wyniesie nas 95 zł na miesiąc.

Samsung Galaxy A40 w Orange dostępny jest w czterech wariantach kolorystycznych – niebieskim, białym, koralowym oraz czarnym. Taka konfiguracja wydaje się być bardzo atrakcyjna tym bardziej, że poza nielimitowanymi rozmowami otrzymujemy w niezwykle dobrej cenie telefon, który jest jednym z bardziej popularnych na rynku.