Orange – 3 GB Internetu za bramki Lewandowskiego

W sieci Orange po raz kolejny pojawiła się promocja związana z bramkami strzelonymi przez reprezentację Polski w piłce nożnej. Konkretniej chodzi o trzy gole Roberta Lewandowskiego strzelone w meczu z Łotwą. Z tej właśnie okazji klienci mają okazję dostać zupełnie za darmo 3 GB danych komórkowych. Zatem jak widać takie zwycięstwo może być dobrą wiadomością nie tylko dla samych kibiców, ale też dla klientów sieci komórkowej. Warto wiedzieć, że możemy skorzystać z tego pakietu zarówno wtedy, jeśli mamy numer na kartę jak i na abonament.

Orange – Plan Mobilny 45

Zapewne niektórzy teraz zastanawiają się jak prezentuje się abonament w tej sieci. Weźmy pod lupę – jako przykład ofertę Plan Mobilny 45. Do naszej dyspozycji operator przewidział rozmowy do wszystkich sieci na numery stacjonarne i komórkowe bez limitu. Tak samo jest z wiadomościami sms i mms, które możemy wysyłać bez żadnych ograniczeń. Do tego wszystkiego otrzymujemy 7 GB Internetu do wykorzystania w kraju oraz 3,8 GB danych komórkowych na terenie Unii Europejskiej. Za taką ofertę jak nie trudno się domyślić musimy zapłacić jedynie 45 zł miesięcznie, a umowę podpisujemy na 2 lata.

Orange – aktywacja oferty

Jeśli chcemy aktywować darmowe GB musimy wysłać sms-a o treści ”BRAWOPL” pod numer 233. Możemy ponieść opłatę, jednak nie będzie ona wyższa niż 20 gr. Pakiet aktywny jest przez 3 dni od momentu aktywacji i warto wykorzystać go w całości, ponieważ niewykorzystany transfer po prostu przepadnie. Na aktywację oferty mamy czas do godziny 23:59 w dniu dzisiejszym. Za sprawą zwycięstwa możemy zupełnie za darmo cieszyć się paczką Internetu do wykorzystanie w dowolnym celu