Oppo Find X ze słuchawkami Oppo o-free w prezencie od Orange

W sieci komórkowej Orange niedawno pojawiła się nowa promocja. Dotyczy ona trzech smartfonów: OPPO – RX 17 Pro, RX17 Neo oraz Find X. Ich cena w Orange jest niezwykle atrakcyjna, a w ogólnym rozrachunku okazuje się, że wychodzą taniej niż po regularnej sklepowej cenie. Najbardziej atrakcyjna promocja wydaje się być na urządzenie Find X, bo dostajemy do niego dodatkowo słuchawki OPPO O-free, których wartość to ok. 500 zł, a kupując je w sieci Orange wraz z telefonem możemy otrzymać je praktycznie za darmo.

Cena Oppo Find X w Orange

OPPO to chiński producent, który dopiero wchodzi na polski rynek i chce na nim jak najszybciej zaistnieć. Liczne promocje w wielu salonach mogą tylko przyciągnąć nowych klientów jednocześnie zachęcając do zakupu nowych smartfonów. Przyjrzyjmy się teraz nieco bliżej atrakcyjnej ofercie od Orange, czyli zestawu – telefon + słuchawki.

Promocja ta dotyczy modelu OPPO FindX wraz z wysokiej jakości słuchawkami BT OPPO O-free. Cena smartfona w polskim sklepie obecnie wynosi ok. 3699 zł, z kolei słuchawki na ten moment jest jeszcze ciężko znaleźć na polskich półkach, jednak jak już wcześniej wspominałem koszt ich zakupu to ok. 500 zł tak, więc za cały zestaw musielibyśmy zapłacić ok. 4199 zł.

Możliwe warianty na Oppo Find X w Orange

Przykładowo w planie mobilnym Orange, gdzie miesięczna opłata wynosi zaledwie 35 zł cena zestawu to 3699 zł, a więc jest to niemal dokładnie o 500 zł mniej niż w regularnej cenie, którą możemy zobaczyć w sklepach. Jednocześnie te 500 zł to koszt słuchawek, zatem kiedy się dobrze zastanowimy to wychodzi na to, że tak naprawdę słuchawki otrzymujemy za darmo. Decydując się z kolei na plan mobilny 45, na start zapłacimy 999.01 zł, a miesięczna rata będzie wynosić 113 zł co w ogólnym rozrachunku na koniec da nam kwotę 3 711,01 zł. Warto zauważyć, że nadal jest to ok. 500 zł taniej.

W przypadku planu mobilnego 55 opłata na start to 499 zł, a miesięczna rata wynosi 131 zł. Łączna suma abonamentu w Orange wraz ze sprzętem to 3 643,00 zł.

Najdroższa opcja, czyli plan mobilny 75 daje nam łącznie 3 543 zł. Miesięczna rata w tym wariancie wynosi 131 zł, a na start musimy zapłacić 399 zł. Jak widać oferta ta jest bardzo atrakcyjna i pomoże nam w zaoszczędzeniu sporej ilości pieniędzy.