Plush oferuje 4 plany taryfowe w abonamencie. Największą zaletą przy podpisaniu umowy z operatorem jest brak długoterminowej umowy. Jedynie wersja Plush ABO 25 z 15 GB internetu zawarta musi być na okres 24 miesięcy. W naszych zestawieniach najlepszych ofert to właśnie Plush bardzo często znajduje się na podium. Sprawdźmy zatem co oferuje.

Plush ABO 10

Oferta Plush ABO 10 to najtańsza opcja od operatora. Koszt abonamentu to jedyne 10 zł miesięcznie. W ramach tego planu taryfowego operator oferuje 1 GB internetu. Rozmowy na telefony komórkowe oraz stacjonarne kosztują 0,29 zł/min. Sms oraz mms’y są darmowe. Dużym plusem oferty jest także darmowy dostęp do Facebooka, dzięki czemu nie zużywamy pakietu danych. Umowa jest zawierana na czas nieokreślony, dzięki czemu można zakończyć korzystanie z usługi w dowolnym momencie.

Plush ABO 20

Kolejną opcją od Plusha jest abonament w kwocie 20 zł. W przypadku tej oferty do wykorzystania mamy już 3 GB internetu. W przeciwieństwie do oferty opisanej wyżej, otrzymujemy darmowe połączenia na komórki i telefony stacjonarne. Ponosimy jednak opłatę za sms’y i mms’y – 0,19 zł. Umowa podobnie zawierana jest na czas nieokreślony.

Plus ABO 25

Oferta za 25 to dodatkowe korzyści. W ramach 25 zł abonent otrzyma już 10 GB internetu. W zależności od długości korzystania z usługi otrzymamy dodatkowe gigabajty. Po trzech miesiącach jest 2 GB, po 6 miesiącach 4 GB, po 12-tu 6 GB a po 24 już 10 GB.

Wszystkie rozmowy oraz sms’y i mms’y są darmowe. Prócz tego za darmo można korzystać z aplikacji takich jak Facebook, Messenger, Youtube, Instagram oraz WhatsApp.

Umowa zawierana jest na czas nieokreślony.

Jeśli zaś zdecydujemy się na podpisanie umowy na 24 miesiące otrzymamy 15 GB internetu.