Fantastyczna oferta dla wszystkich miłośników surfowania w sieci. PLAY proponuje swoim Klientom wygodne rozwiązanie, dzięki któremu w ciągu trzech miesięcy można zyskać aż 20 GB darmowego Internetu do własnego, swobodnego użytku. Pomysł można aktywować w wybranym przez siebie momencie i cieszyć się możliwością korzystania z video aplikacji, portali społecznościowych, czy przeglądania stron internetowych, co przydaje się nie tylko na wakacyjnym wyjeździe!

Aby aktywować ofertę Internet na Lato wystarczy tylko posiadać darmową aplikację PLAY24. Można ją pobrać w sklepie Google Play (dla użytkowników Androida) oraz App Store (dla użytkowników systemu iOS). Promocja dostępna jest dla Klientów Play na Kartę, Internet na Kartę oraz RBM na kartę. Oferta obowiązuje do 30 września bieżącego roku, co oznacza, iż 10 GB odnawiane jest co trzydzieści dni do tej daty.

Po instalacji aplikacji operatora, wystarczy wejść w zakładkę o nazwie „Pakiety i Usługi”, a następnie „Internet”. w tym momencie od darmowego transferu użytkownika dzieli zaledwie uruchomienie pakietu „Internet na lato za darmo”. Proste? Sieć stara się zachęcić swoich Klientów do korzystania z nowoczesnych usług, które są wygodne i praktyczne, niezależnie od miejsca pobytu.

Propozycja od PLAY może być aktywowana w każdym momencie, co oznacza, że uruchomienie pakietu np. 25 sierpnia spowoduje odnowienie pakietu 25 września. Dla tych, którym nie podoba się konieczność instalacji aplikacji PLAY24, istnieje możliwość uruchomienia darmowego internetu poprzez specjalny kod, z tą różnicą, iż wówczas maksymalny darmowy transfer będzie wynosił 5 GB co miesiąc.

Rozwiązanie oferowane przez operatora jest z pewnością koncepcją wyjątkową i korzystną zarazem, zwłaszcza dla osób nie wyobrażających sobie braku internetu podczas wakacyjnych podróży. Warto więc zainteresować się ofertą i skorzystać z niej dopóki jest jeszcze czas. „Internet na Lato za darmo” zachęca i kusi, swoją dostępnością dla wszystkich zainteresowanych.

 

Zostaw komentarz