Ochrona ekranu gratis przy zakupie Huawei P30 w Orange

Sieć Orange wprowadziła do swojej oferty nową promocję. Każdy kto zakupi telefon firmy Huawei z serii P30 otrzyma zupełnie za darmo ochronę ekranu. Warto wiedzieć, że aby skorzystać z tej promocji musimy zamówić abonament bez limitu. Chodzi tutaj o Plan Mobilny 55 lub Plan Mobilny 75. Co w nich otrzymamy?

Zakres abonamentów z Huawei P30 w Orange

W obu przypadkach będą to nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci oraz na telefony stacjonarne. Bardzo podobnie będzie z wiadomościami sms i mms. Jedyną różnicą pomiędzy jednym, a drugim pakietem będzie ilość danych komórkowych oraz opłata miesięczna. W pierwszym przypadku zapłacimy 55 zł i otrzymamy 15 GB Internetu na pełnej prędkości, a w drugim będzie to 75 zł na miesiąc i 30 GB Internetu. Zarówno w przypadku jednego jak i drugiego abonamentu w Orange umowę musimy podpisać na 24 miesiące.

Lista urządzeń Huawei P30 objętych promocją w Orange

Poniżej przedstawiam listę smartfonów Huawei z serii P30, a także ich opłaty na start, abonamentowe oraz wysokość raty za samo urządzenie:

  • Huawei P30 Lite – 0 zł na start, 55+59 zł miesięcznie,
  • Huawei P30 Lite + Watch GT Classic – 0 zł na start, 75+69 zł miesięcznie,
  • Huawei P30 – 0 zł na start, 75+107,99 zł miesięcznie,
  • Huawei P30 Pro 128 GB – 0 zł na start, 75+112 zł miesięcznie.

Każdy z tych modeli obejmuje wcześniej wspomniana promocja, która dokładnie polega na darmowej wymianie stłuczonego ekranu przez rok od momentu zakupu telefonu. Warto wiedzieć, że wymogiem jej obowiązywania jest zakup urządzenia wraz z abonamentem do dnia 31 lipca.