Nowość w Plushu – Samsung Galaxy A70

Od pewnego czasu w ofercie sieci Plush pojawił się do kupienia Samsung Galaxy A70. Jest to pewna nowość i atrakcyjna oferta nie tylko dla samych klientów, ale też dla osób, które chcą przejść do tej sieci. Mamy do wyboru dwie możliwości – jedna z nich to zakup smartfona w dobrej cenie, a druga to atrakcyjny abonament. Dla tych, którzy nie wiedzą warto dodać, że telefon ten pojawił się na rynku w tym roku i uważany jest za średniobudżetowca.

Dane techniczne i atrakcyjny abonament z Samsungiem Galaxy A70

W sieci Plush ABO zapłacimy za niego jedynie 300 zł na start. Co jest w nim do naszej dyspozycji? Będzie to 8-rdzeniowy procesor o taktowaniu 2,00 GHz. Ponadto otrzymamy 6 GB pamięci RAM czy 128 GB pamięci wewnętrznej. Będziemy mogli skorzystać także z potrójnego aparatu oraz niezwykle pojemnej baterii dzięki, której telefon wytrzyma bardzo długi czas na jednym ładowaniu.

Jeśli w tym przypadku zdecydujemy się na abonament to w ramach tej oferty otrzymamy nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci zarówno na numery stacjonarne jak i komórkowe. Tak samo będzie z wiadomościami sms i mms. Ponadto dostaniemy 15 GB transferu danych do wykorzystania na terenie naszego kraju oraz 2,5 GB w innych krajach Unii Europejskiej. Za sam abonament zapłacimy 25 zł miesięcznie. Umowę podpisujemy oczywiście na 24 miesiące. Z kolei jeśli chodzi o sam telefon to płatność za niego możemy rozłożyć na 24 lub 36 rat.

Ile zapłacimy za Samsunga A70?

Oto jak prezentują się wysokości rat za urządzenie w każdym z wariantów:

  • 24 raty – 63 zł miesięcznie,
  • 36 rat – 42 zł miesięcznie.

Zatem jak łatwo policzyć łączna suma opłat miesięcznych wraz z abonamentem wyniesie w zależności od wybranego wariantu 67 lub 88 zł. Jest to naprawdę bardzo atrakcyjna oferta. Model ten dostępny jest w Plushu w kilku wariantach kolorystycznych – niebieskim, koralowym, białym lub czarnym.

Warto wiedzieć, że niektóre z kolorów są już na wyczerpaniu. Telefon ten na pewno idealnie sprawdzi się podczas codziennego użytkowania, a dzięki niezwykle pojemnej baterii nie musimy martwić się o to, że w którymś momencie nam jej zabraknie.