Nokia 3.1 Plus taniej o 110 zł w sieci Play

Teraz w sieci Play telefon Nokia 3.1 Plus w cenie obniżonej o 110 zł. Wychodzi, więc na to, że za telefon zapłacimy jedynie 439 zł. Warto wspomnieć, iż obniżka dotyczy oferty bez umowy. Jak na telefon raczej z niższej półki, przecena jest dosyć wysoka. Jeśli ktoś z nas preferuje jednak abonament w Play dla niego również znajdzie się korzystna oferta wraz z tym telefonem.

Nokia 3.1 Plus w abonamencie Solo S

Dokładniej chodzi tutaj o abonament Solo S wraz z tym telefonem. Urządzenie otrzymujemy za 1 zł na start, a koszt samego abonamentu to 45 zł miesięcznie. Zapewne teraz większość zastanawia się co dokładnie obejmuje abonament. A więc będą to nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci na telefony komórkowe oraz stacjonarne. Minusem tej oferty na pewno jest to, że nie dostaniemy w niej żadnego pakietu wiadomości sms i mms. Jednak nie zapomniano o danych komórkowych, bo w tym przypadku otrzymujemy 7 GB do wykorzystania w kraju. Umowę podpisujemy standardowo na 2 lata.

Play – zakupy na raty

Jeśli chodzi o ofertę bez abonamentu warto wiedzieć, że wspomniany smartfon dostępny jest u fioletowego operatora bez simlocka, dzięki czemu możemy z niego korzystać w każdej innej sieci komórkowej. W przypadku, gdy nie możemy zapłacić na raz 439 zł mamy możliwość rozłożenia zakupu na raty z tym, że ich minimalna ilość wynosi 3. Telefon dostępny jest w Play w kolorze niebieskim. Tego typu urządzenie posłuży nam przez wiele lat, a jego zakup za 439 zł to świetna okazja na zaoszczędzenie sporej ilości pieniędzy.