Niższe ceny telefonów w Plusie na abonament

W sieci komórkowej Plus właśnie pojawiła się nowa promocja, dzięki której możemy dostać wiele nowoczesnych modeli smartfonów takich jak Samsung za złotówkę. Jest to oczywiście cena na start. Do tego musimy doliczyć miesięczną opłatę za abonament w Plusie w wysokości 50 zł.

Ponadto będziemy musieli również płacić co miesiąc dodatkową ratę za telefon. W zależności od naszych preferencji samą cenę za telefon możemy rozłożyć na 24 lub na 36 rat. Warto wiedzieć, że jeśli zdecydujemy się na 36 rat to nasze opłaty miesięczne wraz z telefonem nie przekroczą 100 zł.

Abonament z telefonem za złotówkę

Co otrzymamy w ramach abonamentu? Myślę, że jest to już pewnego rodzaju standard, bo będą to nielimitowane rozmowy na telefony komórkowe i stacjonarne. Bez limitu będzie również ilość wysłanych sms i mms. Dodatkowo dostaniemy 12 GB transferu danych w kraju i 4,2 GB Internetu w krajach Unii Europejskiej.

Opłaty przez 36 miesięcy

W każdym przypadku sama umowa na abonament w Plusie zawierana jest na okres 24 miesięcy, jednak raty za wybrane urządzenie musimy spłacać o 12 miesięcy dłużej. Jeśli chcemy to za urządzenie podobnie jak za sam abonament możemy również płacić przez 24 miesiące, jednak musimy wtedy wiedzieć, że nasze co miesięczne rachunki będą wyższe. Pewnie teraz wiele osób zastanawia się jakie dokładnie modele w promocji oferuje nam firma Plus.

Oto lista telefonów z miesięczną opłatą:

  • Xiaomi Redmi 7 – 36x 17 zł,
  • Xiaomi Redmi Note 7 – 36x 25 zł,
  • Samsung Galaxy A20e – 36x 24 zł,
  • Huawei Y7 (2019) – 36x 24 zł,
  • Huawei P Smart (2019) 64 GB – 36x 28 zł,
  • Samsung Galaxy A50 – 36x 44 zł.

Na końcu znajduje się cena jaką musimy płacić co miesiąc za urządzenie. Dla klientów jest to bardzo korzystna oferta, gdyż opłaty za sam telefon nie są wcale wysokie, a w dodatku zakres abonamentu jaki otrzymujemy wydaje się być bardzo szeroki.