LG Q60 wraz z prezentem za 0 zł w Orange

W ofercie Orange ciągle pojawiają się nowe modele smartfonów. Tak jest i w tym przypadku, ponieważ od niedawna dostępny jest tam LG Q60. Mamy możliwość kupienia go w abonamencie Orange w niezwykle atrakcyjnych opłatach miesięcznych. Jednak to nie wszystko, bo jego opłata na start wynosi teraz 0 zł. Dla przykładu podam w jakim abonamencie dostępny jest ten model telefonu w sieci Orange i co on obejmuje. Dla zainteresowanych dodam jeszcze, że telefon ten dostępny jest w sieci Orange w dwóch kolorach – czarnym i niebieskim.

Co w abonamencie z LG Q60 i za ile?

Mowa tutaj o Planie Mobilnym 45. Jak nie trudno się domyślać opłata miesięczna wynosi tutaj jedynie 45 zł. W ramach takiego abonamentu każdy z nas otrzyma nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci. Dotyczy to połączeń na telefony stacjonarne i komórkowe. W dodatku do naszej dyspozycji są wiadomości sms i mms również bez limitu.

Ponadto otrzymujemy 7 GB transferu danych do wykorzystania w Polsce oraz 3,8 GB na terenie Unii Europejskiej. Jak zapewne wiadomo umowę podpisujemy na okres 24 miesięcy.

Głośnik XBOOM w prezencie za rejestrację

Warto wiedzieć, że czeka na nas jeszcze jedna promocja w sieci Orange. Aby z niej skorzystać musimy zdecydować się na zakup LG Q60 w abonamencie do końca lipca. Następnie po zarejestrowaniu takiego zakupu otrzymamy atrakcyjny prezent od firmy LG, a będzie to głośnik XBOOM. Warto wiedzieć, że liczba prezentów jest ograniczona, dlatego trzeba się spieszyć. Rejestracji produktu musimy dokonać na stronie: strefalg.pl/promocjelg.