LG K50S – 3 abonamenty w sieci Plus

W sieci Plus mamy możliwość zakupu smartfona LG K50S w atrakcyjnych cenach. Do wyboru mamy 3 różne abonamenty od Plusa. Jak kształtują się ceny? Na początku warto dodać, że oprócz samych wariantów abonamentowych możemy wybrać również trzy różne modele ratalne. Ofert do wyboru to: PLUS.40, PLUS.50 oraz PLUS.60.

Plus – 25 rat

Pierwszy z wariantów zakłada, że nasz zakup zostanie rozłożony na 25 rat, a dokładniej będzie to opłata startowa i 24 raty. Dla wszystkich trzech abonamentów opłata startowa wynosi 1 zł. Z kolei comiesięczna rata to koszt 40 zł. Całkowita cena zakupu sprzętu to 961 zł.

Plus – więcej rat, ale niższa opłata

Kolejny wariant to 36 rat i również opłata startowa co daje nam razem 37 rat do zapłaty. Na początek w tym przypadku za urządzenie zapłacimy również 1 zł, a zmieni się z kolei wysokość samej raty, która tutaj będzie wynosić 26 zł miesięcznie. Łącznie za sprzęt w tym wariancie zapłacimy 937 zł. Ostatnia już opcja jaką operator daje nam do wyboru zakłada, że będzie to 49 rat, czyli opłata startowa wynosząca także 1 zł i 48 miesięcznych rat po 20 zł. Tutaj koszt urządzenia będzie równy 961 zł. Która z opcji wydaje się być najbardziej korzystna? Chyba wszystkie trzy są warte uwagi, ale wszystko zależy od naszych możliwości finansowych.