LG K50 w Play wraz z gratisami

Teraz w sieci Play możemy kupić smartfona, dzięki czemu otrzymamy atrakcyjne gadżety zupełnie za darmo. Konkretniej chodzi tutaj o telefon LG K50. Wystarczy jedynie kupić go u fioletowego operatora, aby otrzymać akcesoria o wartości 180 zł. Możemy zdecydować się na ten model w ofercie na abonament w ramach, którego będą dostępne nielimitowane rozmowy na telefony komórkowe i stacjonarne do wszystkich sieci.

Bardzo podobnie będzie z wiadomościami sms i mms. To jeszcze nie wszystko, bo dodatkowo otrzymamy 20 GB danych komórkowych do wykorzystania na terenie naszego kraju. W pewnym sensie za wadę tej oferty można uznać to, że operator nie daje nam Internetu do wykorzystania za granicą, jednak nie zmienia to faktu, że oferta jest bardzo atrakcyjna. Koszt powyższego abonamentu to 65 zł miesięcznie, a umowę podpisujemy na okres 24 miesiący.

LG K50 w Play z atrakcyjnymi gadżetami

Warto pamiętać, że wspomniane wcześniej gratisy wraz z urządzeniem możemy otrzymać tylko do końca września, więc warto się pospieszyć, będą to bezprzewodowe słuchawki oraz oryginalne etui przeznaczone do tego modelu telefonu. Jeśli nie zdecydujemy się na jeden z wariantów abonamentu możemy również zakupić samo urządzenie, które cena w sieci Play wynosi 899 zł. Jest jednak możliwość, aby rozbić ją na dogodną dla nas ilość rat. Jest to świetna okazja, aby zrobić swoim najbliższym prezent np. z okazji urodzin czy zbliżającego się nowego roku szkolnego, samo urządzenie ma bardzo dobre parametry techniczne przez co spełni oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających użytkowników.