Laptopy z Internetem w atrakcyjnych cenach w Plusie

W sieci Plus możemy kupić laptopy w atrakcyjnych, świątecznych cenach. Jeśli jesteśmy już klientem tej sieci otrzymamy od operatora specjalny bonus – 60 GB za 25 zł. Wydaje się, że jest to okazja na to, aby otrzymać tyle transferu danych za naprawdę niewielkie pieniądze. Dostaniemy pakiet z aż 72 GB Internetu w przypadku, gdy podpisaliśmy umowę przynajmniej 3 miesiące wcześniej. Co może być poza tym do naszej dyspozycji?

Plus – oferta nielimitowana

Konkretnie chodzi o ofertę PLUS. 85. Jedynym słowem można powiedzieć, że jest to pakiet nielimitowany, gdyż będą w nim dla nas rozmowy bez limitu do wszystkich sieci na numery komórkowe i stacjonarne. Tak samo sprawa wygląda z wiadomościami sms i mms. To nie wszystko co ma dla nas operator, bo czeka na nas pakiet Internetu – 72 GB w kraju i 6,3 GB w krajach znajdujących się na terenie Unii Europejskiej. Za to wszystko zapłacimy jedynie 75 zł miesięcznie. Umowa z Plusem w tym przypadku będzie nas obowiązywać przez 2 lata. W połączeniu z wspomnianą promocją jest to atrakcyjna oferta szczególnie zwracając uwagę na ilość transferu danych.

Plus – 60 GB Internetu i tańszy abonament

Warto wspomnieć również o tym, że posiadając w sieci Plus abonament od 49,90 zł w górę mamy możliwość dokupienia Internetu LTE na drugą kartę SIM. Zapłacimy za to połowę mniej, a dodatkowo dostaniemy aż 60 GB transferu danych na pełnej prędkości. Gdyby zdarzyło się tak, że nie będziemy w zasięgu ”LTE” to szybkość Internetu spadnie do 32 kbit/s.

Plus – coś dla nowych klientów

Operator przygotował również coś dla nowych klientów. Jest to pakiet za 75 zł, czyli o 25 zł taniej niż w cenie regularnej, w którym otrzymamy abonament komórkowy bez limitu z dodatkowymi 12 GB Internetu oraz Internet domowy LTE bez limitu. Tutaj również umowę podpisujemy na 24 miesiące.

Wspomniane wcześniej laptopy jakie możemy kupić w atrakcyjnych cenach to OMEN 15-DC1065NW i OMEN 17-CB0000NW. Dzięki tej promocji możemy zaoszczędzić nie tylko środki na koncie, ale przede wszystkim zyskać sporo Internetu.