Hulajnoga elektryczna od Plusa

Sieci komórkowe w naszym kraju wprowadzają coraz to lepsze nowości do swoich ofert. Wszystko po to, aby przyciągać jeszcze większe ilości klientów. Jednym z takich przykładów jest oferta w Plusie oraz Plushu. Możemy nabyć tam hulajnogę wraz z abonamentem w sprzedaży ratalnej. Jej nazwa to Motus Scooty 8.5 Power.

Spore możliwości hulajnogi Motus od Plusa

Jak na tego typu sprzęt ma bardzo duże możliwości, bo w trybie sportowym jest w stanie osiągnąć prędkość nawet do 25 km/h. Warto wiedzieć, że ten model hulajnogi firmy Motus to najmocniejsza wersja występująca u tego sprzedawcy, więc nie ma się czego wstydzić. Jeśli chodzi o sam pobór mocy to w momencie największego zużycia jest w stanie osiągnąć nawet 700W. Jak już wcześniej było wspominane posiada tryb sportowy, w którym jej maksymalna prędkość to 25 km/h. Jednak to jeszcze nie wszystko, bo do naszej dyspozycji są także dwa inne tryby. Jeden z nich to Normal, gdzie maksymalna prędkość wynosi 20 km/h, a drugi tryb Easy, w którym z kolei możemy poruszać się z prędkością do 12 km/h.

Hamulce w hulajnodze od Plusa

Istotna kwestia to nie tylko to w jakim tempie możemy się poruszać, ale też sposób, w który jesteśmy w stanie się zatrzymać. W przypadku tej hulajnogi możemy zrobić to na kilka sposobów. Została ona wyposażona w hamulec tarczowy, który naciskamy przy pomocy rączki umiejscowionej na kierownicy. Kolejny sposób na zahamowanie to naciśniecie tylnego błotnika w zależności od potrzeby. A trzeci możliwość to hamowanie silnikiem.

Urządzenie nie jest na paliwo, a zasilane jest przez akumulator. Jego pojemność to 6400 mAh. Bateria ma w miarę dużą pojemność, a to ile przejedziemy na jednym ładowaniu zależy od warunków w jakich się poruszamy oraz podłoża po, którym będziemy jeździć. Wiadomo, że jeżeli na naszej trasie będzie dużo górek i podjazdów to przejedziemy mniej. Jednak średni dystans jaki jesteśmy w stanie pokonać to 20-30 km.

Hulajnoga posiada także pełne oświetlenie zarówno z przodu jak i z tyłu, dzięki czemu możemy poruszać się nią tak samo bezpiecznie w dzień i w nocy. Nie musimy obawiać się, że podczas jazdy nie zauważymy jakiejś przeszkody na drodze. Tak, więc bez obaw powinniśmy czuć się w pełni bezpieczni. Ciekawym wyposażeniem tego urządzenia jest wyświetlacz LED zlokalizowany na kierownicy, który informuje nas na bieżąco o aktualnej prędkości oraz poziomie naładowania akumulatora.

Oferta Plus i Plush z hulajnogą

Jeśli chodzi o cenę hulajnogi to uzależnione jest to od tego na jaki abonament się zdecydujemy. Sprzęt możemy otrzymać w ofercie Plusa, a zakupu możemy dokonać przez Internet jak i w sklepie stacjonarnym. Mamy możliwość kupienia przedmiotu za gotówkę co jest ciekawym rozwiązaniem dla osób, które nie chcą korzystać z ofert abonamentowych. Z kolei, jeśli zdecydujemy się na sprzedaż ratalną hulajnogę otrzymamy już od 1 zł na start.