Huawei Y5 (2018) w Orange w atrakcyjnej cenie

Obecnie w sieci Orange decydując się na zakup telefonu Huawei Y5 (2018) w abonamencie zapłacimy za niego miesięcznie tylko 10 zł. Choć jest to jego poprzednia generacja nadal może być to niezwykle atrakcyjne urządzenie. Rata za telefon Huawei będzie doliczana zawsze na koniec miesiąca do abonamentu.

Huawei zupełnie za darmo

Na start nie zapłacimy nic tak, więc urządzenie otrzymamy zupełnie za darmo. Jesteśmy zwolnieni z opłaty startowej, a rata za telefon wraz z abonamentem przyjdzie na fakturze pod koniec miesiąca. Jednak co w tym abonamencie otrzymamy? Konkretniej chodzi tutaj o Plan Mobilny 45 oferowany przez sieć Orange. Dostaniemy w nim nielimitowane rozmowy i wiadomości sms oraz mms zarówno na telefony komórkowe jak i stacjonarne do wszystkich sieci oraz paczki Internetu w wysokości – 7 GB na terenie naszego kraju oraz 3,8 GB w krajach Unii Europejskiej. Umowę jak zwykle musimy podpisać na 2 lata, czyli 24 miesiące. Przejdźmy teraz ponownie do samych opłat.

Niski abonament na telefon Huawei Y5

Za abonament zapłacimy 45 zł. Jak łatwo policzyć łączna miesięczna opłata wraz z urządzeniem będzie wynosić 55 zł. Możemy mieć, więc atrakcyjny telefon z ciekawym abonamentem w niskiej cenie. Takich promocji u innych operatorów możemy znaleźć jeszcze więcej. Pomimo, że modele te zadebiutowały na rynku już jakiś czas temu to nadal oferują bardzo przydatne funkcje, a co najważniejsze są w stanie spełnić wymagania nawet najbardziej oczekujących użytkowników.