Huawei P Smart Z, Redmi 7A i myPhone w Orange

Pomimo tego, że sieć Orange istnieje na polskim rynku już przez bardzo długi czas to ich oferta od czasu do czasu się poszerza dając tym samym klientom większy wybór. Pod koniec lipca do sprzedaży weszło kilka modeli telefonów.

Nowe modele w Orange

Dokładnie są to cztery smartfony trzech różnych producentów. Poniżej lista wszystkich modeli:

Warto wiedzieć, że dostępne są one na abonament w Orange. Jest to abonament o nazwie Plan Mobilny 45, za który jak nie trudno się domyśleć będziemy płacić po 45 zł na miesiąc. Wszystkie telefony dostępne są bez żadnej opłaty startowej tak, więc w momencie podpisywania umowy nie zapłacimy za nie nawet złotówki. Teraz może powiedzmy sobie o tym co obejmuje wcześniej wspomniany abonament.

Koszty i zakres abonamentu w Orange

W ramach tej oferty otrzymamy nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci na numery stacjonarne i komórkowe. Dokładnie tak samo będzie z wiadomościami sms i mms. A ponadto do naszej dyspozycji będzie określona ilość danych komórkowych – 7 GB w kraju oraz 3,8 GB w krajach Unii Europejskiej.

Umowę oczywiście standardowo podpisujemy na 24 miesiące. Dodatkowo warto być świadomym tego, że do samej ceny abonamentu musimy doliczyć jeszcze opłatę za sprzęt w postaci miesięcznych rat. Najwyższa z nich w przypadku tych czterech urządzeń będzie wynosić 50 zł. Na pewno dużym plusem jest to, że zarówno abonament jak i raty musimy spłacać przez 2 lata, a nie tak jak ma to miejsce u innych operatorów, że za telefon musimy płacić przez więcej miesięcy niż za sam abonament. Jest to idealna opcja dla osób, które szukają telefonu wraz z rozmowami i Internetem w atrakcyjnej cenie.