Teraz w sieci Plush dostępne są dwa nowe modele smartfonów, których wcześniej nie było. Mowa tutaj o LG K50S i Huaweiu Nova 5T. Do tej pory były dostępne w pokrewnej sieci, czyli Plusie. Warto wspomnieć, że do telefonu marki LG operator dorzuca nam bonus. Zacznijmy jednak od abonamentu jaki możemy otrzymać w tej sieci, a właściwie o jego zakresie.

Plush – co w abonamencie?

Oferta Plush ABO daje nam nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci na numery stacjonarne i komórkowe. Tak samo sytuacja wygląda z wiadomościami sms i mms. To jednak nie wszystko, bo oprócz tego przewidziany jest dla nas transfer danych komórkowych – 15 GB na terenie naszego kraju oraz 2,5 GB w krajach Unii Europejskiej. Taki abonament możemy mieć już od 51 zł miesięcznie. Umowa w tym przypadku podpisywana jest na 2 lata.

Plush – bonus do telefonu

Jak już wcześniej pisałem do telefonu LG K50S otrzymamy specjalny bonus w promocji, którym jest bon do sieci sklepów Empik do wykorzystania na dowolne zakupy. Można go zrealizować do dn. 31 maja 2020 roku. Promocja z kolei trwa do 17 listopada lub wyczerpania zapasów bonów. Jest to znakomita okazja, aby otrzymać coś w gratisie wraz z atrakcyjnym urządzeniem.