Huawei Mate 20 Lite za 0 zł – Wakacyjna promocja od Orange

Huawei Mate 20 Lite to telefon, który pojawił się na rynku już jakiś czas temu. Mimo upływu czasu nie odszedł on w zapomnienie i cieszy się sporą popularnością wśród klientów. Chociaż nie chodzi tu tylko o klientów, bo dotyczy to także sieci komórkowych, które wciąż wprowadzają atrakcyjne promocje na ten model smartfona Huawei. Dokładniej chodzi o sieć Orange, w której model ten dostępny jest za 0 zł na start, a więc zupełnie za darmo. W dodatku dotyczy to oferty bez limitów. Warto dodać, że według samego operatora to idealny telefon na wakacje.

Co w abonamencie Orange z Huawei Mate 20 Lite?

Do naszej dyspozycji w abonamencie Orange będą nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci, na telefony komórkowe i stacjonarne. Tak samo będzie z wiadomościami sms i mms z tym, że oczywiście tylko i wyłącznie na telefony komórkowe. Nie może też zabraknąć pakietu danych komórkowych, których w tym przypadku będzie 15 GB na terenie kraju oraz 4,6 GB w całej Unii Europejskiej. Umowę musimy podpisać standardowo na 24 miesiące.

Huawei Mate 20 Lite z niską opłatą

W przypadku wybrania tej opcji abonamentu opłata miesięczna za samo urządzenie będzie wynosić jedynie 37,99 zł. Jeśli z kolei zdecydujemy się na outlet u operatora będzie to jeszcze mniej, bo 30 zł. Nie musimy wtedy też ponosić opłaty startowej. W sieci Orange ten smartfon możemy dostać w trzech kolorach – złotym, czarnym i niebieskim. Model na rynku jest już jakiś czas, jednak w połączeniu z tak atrakcyjnym abonamentem może być bardzo dobrym wyborem.

Parametry Huawei Mate 20 Lite

Mimo tego, że debiut miał miejsce w sierpniu 2018 roku to jego parametry są naprawdę zadowalające. Posiada m.in. podwójny aparat na pleckach oraz froncie, który jest znakomity do selfie. Ponadto możemy nagrywać nim filmiki w slow motion. Ma także pojemną baterię oraz niezwykle ładny ekran. Co możemy otrzymać w abonamencie wraz z tym modelem? Jako przykład weźmy pod uwagę dostępny w Orange Plan Mobilny 55.