Darmowy Internet w aplikacji Play24

Nie zawsze wszystkie promocje u operatorów komórkowych dotyczą atrakcyjnych abonamentów i przecen na telefony. Tak właśnie jest aktualnie w sieci Play, a konkretniej w aplikacji oferowanej przez tą sieć – Play24. Znajduje się tam gra, w której możemy wygrać darmo GB Internetu.

Play – darmowy transfer

Zostało to w pewnym stopniu podzielone na miesiące, bo w listopadzie mamy możliwość zdobycia darmowego transferu danych w wysokości 1 GB, a w grudniu będą to 2 GB, czyli nieco więcej. We wspomnianą grę może zagrać tak naprawdę każdy klient sieci Play – zarówno ten, który korzysta z oferty na abonament jak i ten mający numer na kartę czy nawet w ofercie MIX.

Play – jak grać?

Czy ta gra jest trudna i na czym dokładnie polega? Nie jest to w ogóle skomplikowane, bo cała trudność polega jedynie na potrząsaniu smartfonem tak długo, aż nie otrzymamy darmowej paczki Internetu, a informacja ta zostanie wyświetlona na ekranie naszego telefonu. Ważne jest to, aby pamiętać, że każdy z klientów może zagrać tylko raz na miesiąc, a każda wygrana w zależności od wybranego wariantu oferty jest ważna przez 30 dni w przypadku klientów na kartę oraz do końca każdego okresu rozliczeniowego, jeśli chodzi o numery na abonament.

Przechodząc do ważności oferty na ten moment wiadomo tyle, że będzie ona ważna do końca grudnia tak, więc mamy możliwość zagrania raz w grudniu i raz w listopadzie. Reasumując zgarniemy 3 GB darmowego transferu danych.

Play – SOLO M

Jak prezentuje się przykładowy abonament u fioletowego operatora? Pod lupę weźmy ofertę SOLO M, której koszt to 105 zł na miesiąc. W tej ofercie do naszej dyspozycji będą nielimitowane rozmowy na numery zarówno komórkowe jak i stacjonarne. Bez limitu otrzymujemy również wiadomości sms i mms. Dodatkowo operator daje nam paczkę Internetu, a jest to 20 GB do wykorzystania w kraju. Niestety nie mamy w tym przypadku żadnego transferu poza granicami naszego kraju. Umowę musimy podpisać na okres 2 lat.

Oferowany darmowy transfer danych w postaci gry to świetna okazja, aby praktycznie za nic cieszyć się dodatkowym Internetem na naszym smartfonie.