Wielu Klientów ogranicza korzystanie z internetu na smartfonach z obawy przed straceniem pełnej prędkości. Faktycznie, częste doładowywanie konta może być uciążliwe, szczególnie w sytuacji gdy trzeba szybko coś sprawdzić w internecie. Tutaj na przeciw problemowi wychodzi T-mobile ze swoją nową ofertą na kartę “Darmowe GB po doładowaniu”. Co należy zrobić aby skorzystać z oferty? Przeczytaj!

Jak skorzystać z oferty “Darmowe GB po doładowaniu” od T-mobile?

Pierwszym krokiem jest zakupienie Startera T-mobile w cenie 5 zł z bonusem 7 GB na 7 dni -“7 GB na start”. Gdy doładujemy konto wybraną sumą zostanie przedłużona ważność konta. Od kwoty doładowania zależna jest ilość dni, o które konto w T-mobile zostanie przedłużone (od 30 do 150 dni).

Darmowe gigabajty od T-mobile na kartęDoładowując konto za 20 – 24 złote otrzymamy w bonusie 8 GB internetu. Gdy jednak doładujemy konto na kwotę 25 – 30 zł będzie to już dostaniemy 10 GB internetu gratis. Przy najwyższych kwotach doładowania karty (od 200 do 500 zł) możemy liczyć na aż 111 GB internetu! Ważność konta wyniesie wówczas 150 dni.

Koszt rozmów w ofercie “7 GB na start” od T-mobile to 0,29 zł/min, SMS-y kosztują 14 groszy a MMS-Y 28 gr. Środki można przeznaczyć także na inne usługi dostępne w T-mobile na kartę, czyli Tidal (19,90 za miesiąc), ShowMax w takiej samej cenie, Nawigacja za 12 złotych miesięcznie lub opcja Gdzie jest dziecko za 6,16 zł (7 dni) do lokalizacji telefonu.

Oferta T-mobile na kartę “7 GB na start” dostępna jest od 17 sierpnia.