Czerwony Samsung Galaxy S10 w Plusie

W sieci Plus na dniach pojawiła się nowa, a zarazem niezwykle ciekawa oferta. Konkretnie chodzi tutaj o możliwości kupienia na wyłączność flagowych telefonów Samsung Galaxy S10 w kolorze czerwonym. Możemy otrzymać je w abonamencie u tego operatora lub też w równie atrakcyjnej cenie u konkurenta, czyli Plusha.

Atrakcyjny abonament w Plusie z czerwonym Samsungiem Galaxy

Jeśli chodzi o najtańszą ofertę to dotyczy ona modelu Samsung Galaxy S10e, którego na start dostaniemy już za jedyne 249 zł. Przykładowa oferta z telefonem Samsung poniżej.

Chodzi o abonament Plus 60. W tym przypadku miesięczna opłata będzie wynosić 135 zł. Dostajemy w nim nielimitowane połączenia do wszystkich sieci na numery komórkowe. Podobnie jest, jeśli chodzi o te na numery stacjonarne. Wiadomości sms i mms również możemy wysyłać bez limitu. W dodatku do naszej dyspozycji jest 12 GB Internetu w kraju oraz 4,2 GB na terenie Unii Europejskiej. Umowę musimy podpisać na 24 miesiące.

Drugi wariant w Plushu

Warto wiedzieć, że abonament na te dwa modele Samsunga możemy również wykupić w sieci Plush. Jeśli chodzi o to co w nim dostaniemy to z rozmowami i sms będzie identycznie. Różni się natomiast ilość danych komórkowych, bo jest to 15 GB w Polsce i 2,5 GB w krajach Unii Europejskiej. Inna będzie także kwota opłaty za abonament, gdyż wynosi ona od 75 zł. Umowę jak wcześniej podpisujemy na 2 lata.

Różne opłaty startowe z telefonem Samsung Galaxy S10

Pewnie teraz każdy zastanawia się jak wyglądają opłaty na start za poszczególne modele telefonów – poniżej lista:

  • Samsung Galaxy S10e – od 249 zł na start,
  • Samsung Galaxy S10 – od 299 zł na start,
  • Samsung Galaxy S10+ – od 399 zł na start.

To ile zapłacimy na początek zależy tylko i wyłącznie od tego, na który z abonamentów się zdecydujemy. Warto przypomnieć, że modele Samsunga w tej kolorystyce dostępne są tylko w dwóch wymienionych sieciach.