Coraz częściej w domu? Sprawdź jaki powinien być idealny internet i dlaczego znajdziesz go w Play?
Superszybki Internet Stacjonarny Play

W czasach gdy zajęcia w szkole, na uczelniach w formie online to możliwa rzeczywistość, szkolenia co raz częściej odbywają się wirtualnie i sporo ludzi pracuje na pełen etat zdalnie z domu, jakość domowego łącza ma kolosalne znaczenie. Musi ono być szybkie, stabilne i niezawodne. Na szczęście Play ma teraz świetną ofertę, która pozwoli cieszyć się treściami online bez ograniczeń.

1. Uczysz się, pracujesz, grasz? Internet domowy od Play sprosta Twoim oczekiwaniom

Szybkie łącze to brak problemów, nawet wtedy, gdy z sieci w domu korzysta kilka osób. Wielu przekonuje się, że dotychczasowi providerzy nie są w stanie nadążyć za zmianami i oferują internet nieprzystający do dzisiejszych wymagań. A jakie wymagania ma na przykład czteroosobowa rodzina? Z internetu korzystać będą dwa, może nawet trzy smartfony. Do tego komputer stacjonarny i laptop albo tablet. Nie można też zapomnieć o smart TV. Aby żaden z użytkowników nie narzekał na niską prędkość i “lagi’, czyli opóźnienia w korzystaniu z treści online, potrzebne jest szybkie i niezawodne łącze. Oferta internetu domowego od Play to bezproblemowy dostęp do sieci, by uczyć się, pracować i spędzać wolny czas.

2. Diabeł tkwi w szczegółach, czyli dlaczego oferta w Play deklasuje konkurencję

Nawet najtańsza oferta za 35 złotych, to świetna prędkość pobierania danych do aż 150 Mb/s. Pozwala ona na jednoczesne granie online, uczestniczenie w konferencji przez Zoom oraz oglądanie filmu w jakości 4K. Decydując się na wyższą opcję, w cenie zaledwie 45 złotych miesięcznie, masz do dyspozycji prędkość downloadu do 300 Mb/s. Ta najpopularniejsza oferta łączy w sobie atrakcyjną cenę z prędkością łącza, zapewniającą komfort nawet przy wysokim obciążeniu. Topowa oferta to miesięczna opłata 55 złotych i prędkość pobierania danych do 600 Mb/s. To rozwiązanie dla profesjonalistów pracujących w domu z grafiką lub filmem, graczy online, którzy wymagają błyskawicznego łącza, albo rodziny, w której kilka osób chce jednocześnie oglądać różne filmy w 4K.

Kolejną ogromną zaletą oferty “Fioletowych” jest brak umowy terminowej. Oznacza to, że w każdej chwili możesz zrezygnować z internetu domowego w Play, jeśli znajdziesz lepszy. Ale raczej nie znajdziesz, bo obecnie to numer 1 na rynku. Po podpisaniu umowy na czas nieokreślony otrzymasz też router o dużym zasięg WiFi. Dzięki temu możesz mieć pewność, że w żadnym pomieszczeniu twojego domu, nie zabraknie zasięgu.

Każdy z dostępnych wariantów jest bardzo korzystny dla klientów. Na rynku próżno szukać takich przepustowości łącza w świetnych cenach. Do tego popartych niezawodnością, z której słynie marka Play. Warto wspomnieć też o możliwości kupienia PLAY NOW TV, z dostępem do kilkudziesięciu kanałów, za 10 zł miesięcznie. Przez 6 miesięcy nowi abonenci będą też cieszyć się darmowym dostępem do serwisów streamingowych HBO GO i Amazon Prime Video.

3. Coraz bardziej online. Dzięki Play zyskujesz wygodę i nowe możliwości

Sprawna komunikacja i rozrywka w czasie spędzanym w domu to zaledwie początek tego, co ma do zaoferowania współczesny internet. Dzięki niezawodności i wysokim prędkościom łączy Play możemy teraz także bez trudu robić zakupy online, które sklepy dostarczą pod nasze drzwi. Co ciekawe, większość spraw urzędowych, które dotychczas można było załatwić wyłącznie po odstaniu swojego w kolejce w urzędzie, teraz załatwimy w 100% przez internet. Należy spodziewać się tego, że cyfryzacja usług i przenoszenie ich do sieci będzie trwać nadal. Szybkie i stabilne łącze Play oszczędzić nam zatem mnóstwo czasu.

Internet pozwala na pracę, naukę i utrzymywanie kontaktów bez opuszczania domu. Teraz gdy musimy częściej zostawać w naszych czterech ścianach, jest on niezbędny. Ważne jest zatem, by wybierając providera, warto postawić na sprawdzoną firmę. Taką, której usługi łączą w sobie atrakcyjną cenę i odpowiadające naszym potrzebom prędkość oraz stabilność łącza. Oferta Play jest najlepsza na rynku, dlatego warto zdecydować się właśnie na nią.

Zostaw komentarz