Bonusy warte 1000 zł do telefonu LG G8s ThinQ w Play

Od teraz każdy ma możliwość zakupu w sieci Play najnowszego smartfona LG G8s ThinQ. Zaraz po wprowadzeniu go do sprzedaży fioletowy operator uruchomił dodatkową i niezwykle atrakcyjną promocję, która dotyczy tego modelu.

Atrakcyjne bonusy z LG G8s ThinQ

Konkretnie chodzi o to, że przy zakupie LG G8s ThinQ to dodatkowo otrzymamy jeszcze dodatkowe bonusy, których łączna wartość to 1000 zł. W skład promocyjnego pakietu wchodzą:

  • zwrot za zakup telefonu – 400 zł,
  • roczne ubezpieczenie ekranu – 600 zł.

LG G8s ThinQ na abonament w Play

W ramach oferty abonamentowej w Play dostaniemy nielimitowane rozmowy na telefony komórkowe i stacjonarne. Podobnie będzie z wiadomościami sms i mms. W dodatku do naszej dyspozycji będzie 35 GB Internetu na terenie kraju oraz 5,9 GB w innych krajach Unii Europejskiej. Miesięczna opłata to 100 zł, a umowę podpisujemy na 24 miesiące.

Rejestracja urządzenia LG G8s ThinQ

Warto pamiętać o tym, że cała promocja trwa do 15.08.2019, jednak to nie wszystko co musimy wiedzieć, bo aby z niej skorzystać niezbędne jest zarejestrowanie urządzenia na stronie: https://www.strefalg.pl/promocjelg/. Jeśli tego nie zrobimy odebranie wszystkich bonusów będzie niemożliwe.

Jak dokładnie działa cała promocja? W pierwszej kolejności oczywiście musimy zakupić telefon LG, który jest objęty promocją. Kolejny krok to rejestracja urządzenia na powyższej stronie. Jeśli to zrobimy możemy odebrać nasze nagrody. Jak widać promocja wydaje się być bardzo atrakcyjna, jednak koniecznie musimy pamiętać o rejestracji, gdyż w przeciwnym wypadku po prostu nie będziemy mogli otrzymać bonusów.