Bon na empik.com od Plusa za przedłużenie umowy

100 zł na zakupy w empik.com

Jeżeli nasza umowa z Plusem się kończy to warto przedłużyć ją do końca sierpnia, ponieważ, jeśli to zrobimy otrzymamy kod na bon o wartości 100 zł do wydania na empik.com. Promocją tą objętych jest kilka smartfonów.

Abonament w Plusie po przedłużeniu umowy

W przypadku przedłużania umowy w ramach abonamentu w Plusie otrzymamy nielimitowane rozmowy i wiadomości sms oraz mms do wszystkich sieci, a dodatkowo rozmowy te będą zarówno na telefony komórkowe jak i stacjonarne. Ponadto do naszej dyspozycji będzie 12 GB transferu danych w Polsce oraz 4,2 GB za granicą. Do abonamentu możemy oczywiście wybrać jakiegoś smartfona. Warto wiedzieć, że umowę podpisujemy na okres 24 miesięcy.

Smartfony do abonamentu w Plusie

Poniżej zaprezentuje listę tych smartfonów (w tym telefony Samsung), które dostaniemy na start za 0 zł oraz do nich otrzymamy wyżej wspomniany bon o wartości 100 zł:

  • Huawei Y7 (2019) DS + głośnik mobilny AM08,
  • Huawei P Smart (2019) 64 GB + powerbank CP07,
  • Huawei P30 Lite,
  • Samsung Galaxy A20e.

Jak widać do niektórych modeli poza samym kodem dostaniemy także inne akcesoria. Za telefon w sieci Plus doliczana jest dodatkowa rata do abonamentu. Cała promocja trwa do 31 sierpnia lub do momentu, gdy pula kodów zostanie wykorzystana, a może to nastąpić jeszcze przed zakończeniem promocji. Łączna liczba przewidzianych na tą akcję kodów to – 700. Taki kod można wykorzystać na dowolne zakupy na empik.com.