Bilety od Play za 1 grosz w aplikacji SkyCash

W sieci Play możemy odebrać zniżkę na bilety komunikacji. O co dokładnie chodzi? Musimy zapłacić za wspomniane bilety w aplikacji SkyCash. Otrzymamy pierwszy oraz piąty bilet za 1 gr. Jest jednak pewien warunek. Ich łączna wartość nie może przekraczać 7 zł. Ponadto koniecznie musimy za nie zapłacić w aplikacji SkyCash wybierając metodę płatności ”Zapłać z Play”. Jak to zrobić?

Play – zapłata za bilet w SkyCash

W pierwszej kolejności powinniśmy oczywiście pobrać aplikację ze Sklepu Play lub App Store. Teraz musimy się w niej zarejestrować przy pomocy naszego numeru na abonament w Play. Wybieramy metodę płatności jak już wcześniej wspominałem: ”Zapłać z Play”. Będzie tylko potrzebna aktywacja samej metody, jednak nie jest to skomplikowane i każdy bez większego problemu powinien sobie z tym poradzić. Nasz zakup potwierdzony zostanie wiadomością sms, a koszt zakupionego biletu zostanie doliczony do comiesięcznego rachunku za abonament w Play. Największa zniżka jaką możemy otrzymać wynosi 6,99 zł.

Cała promocja trwa do 31 października lub do wyczerpania środków, które został przeznaczone na promocję. Jest to znakomita okazja, aby praktycznie za nic zaoszczędzić trochę pieniędzy. Wystarczy jedynie wykonać kilka prostych kroków, aby otrzymać rabat na bilety.